Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatused maksesüsteemides

Juuli 18, 2016 12:06

Lugupeetud Kauplejad,

Anname teada, et oleme otsustanud loobuda maksesüsteemide Skrill ja Neteller teenustest.

Alates 01. augustist 2016 ei ole enam võimalik antud maksesüsteemide kaudu teostada sisse- ja väljamakseid. (Juhime tähelepanu, et kõik sissemaksed, mis on teostatud antud süsteemide kaudu enne 01.08.2016 tagastatakse vastavalt rahapesutõkestamise nõuetele sama maksesüsteemide kontodele. See tähendab, et kui teostate 29.07.2016 Skrill maksesüsteemi kasutades sissemakse $100 ning 02.08.2016 väljamakse, siis raha tagastatakse Skrill kontole.

Endiselt on võimalik teostada sissemakseid:

  • klassikaliselt - pangaülekandega (puuduvad tehingutasud, võtab aega 1-3 tööpäeva);
  • Sofort panganduse kaudu - saadaval loetletud riikides, täpsem informatsioon koduleheküljel.

Alternatiiv on kasutada krediitkaarti, mille kaudu makse teostamisel lisanduvad teenustasud. Palume tutvuda koduleheküljel maksete tingimustega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets