Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatused RUB valuutapaaride kauplemisaegades pühadeperioodil

Detsember 23, 2016 16:30

Head Kauplejad,

Juhime tähelepanu, et seoses lähenevate jõuludega ning uue aasta pühadega toimuvad mõningad muudatused USD/RUB ning EUR/RUB valuutapaaride kauplemisaegades. Muudatused on järgnevad:

  • USD/RUB ja EUR/RUB on kauplemiseks SULETUD 2-6 jaanuar 2017

Tavapärased kauplemisajad jätkuvad alates esmaspäevasest turu avanemiseks 9. jaanuaril 2017.

Lisaks juhime tähelepanu, et:

  • kauplemisega pühade ajal kaasneb tavapärasest märkimisväärselt kõrgem risk;
  • kauplemisajad võivad täiendavalt muutuda sõltuvalt likviidsuspakkujatest;
  • kursivahed võivad olla tavapärasest kõrgemad tänu vähenenud likviidsusele.

2016 aasta oli finantsmaailmas sündmusterohke ning meie jaoks muutis selle meeldejäävaks eelkõige Parima CFD maakleri auhind. Soovime kasutada seda võimalust ning tänada kõiki oma kliente usalduse ja koostöö eest ning soovime Teile kauneid jõule ning edukat uut aastat!

Parimate soovidega,

Admiral Markets