Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatused tagatisnõuetes seoses Kataloonia presidendi kõnega

Oktoober 10, 2017 14:30

shutterstock_721573627.jpg

Head Kauplejad,

Täna kell 19:00 EET peab kataloonia president Carles Puigdemont olulise kõne. Õhus on õht, et president kasutab seda võimalust, et kuulutada välja Kataloonia iseseisvus ning eraldumine Hispaaniast. Kui selline olukord peaks tekkima, võib oodata suuremaid hinnahüppeid ning kõrgemat turu volatiilsust.

Selleks, et kaitsa kliente negatiivsete kontojääkide tekkimise eest, muutuvad tagatisnõuded teisipäeval, 10. oktoobril 2017 kell 18:00 EET kuni 23:59 EET alljärgnevalt:

Maksimaalseks võimenduseks on 1:200 järgmistele instrumentidele:

Kõik valuutapaarid ning indeksid [ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100]

Maksimaalseks võimenduseks on 1:50 järgmistele instrumentidele:

[AEX25], [CAC40], [MDAX50], [SMI20], [STOXX50], [TECDAX30], #Bund, #USTNote

Palume kontrollida kauplemiskonto tagatise taset ning avatud positsioone nende instrumentidega, kuna uued tagatisnõuded rakenduvad ka varasemalt avatud tehingutele. Vajadusel tutvuge ka sissemaksete võimalustega, kus mõnede maksemeetodite vahendusel jõuab raha kauplemiskontole koheselt.

Lisaks soovitame tutvuda riskijuhtimise põhimõtetega meie koduleheküljel.

Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust meie klienditoega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png