Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Muudatused tagatisnõuetes seoses Saksamaa ja Uus-Meremaa valimistega

September 22, 2017 18:09

Head Kauplejad,

Sel nädalavahetusel leiavad aset Saksamaa ning Uus-Meremaa valimised, mis võivad põhjustada suuremat volatiilsust teatud Forex ja CFD instrumentide seas.

Vastutustundliku maaklerina on meil kohustus anda endast parim, et teavitada oma kauplejad sündmustest, mis võivad mõjutada turge, nagu näiteks Saksamaa ja Uus-Meremaa valimised ning mis võivad avaldada potensiaalset mõju instrumentidele nagu EUR ja NZD, samuti korrelatsioonis olevatele valuutadele nagu GBP. Sellest tulenevalt võib turgudel valimiste ajal või peale seda esineda tavapärasest madalam likviidsus, mis võib kaasa tuua rohkem tagasilükatud tehinguid ja hindade libisemist.

Valmistest tulenevalt rakenduvad reedel, 22. septembril kell 21:00 EET kuni esmaspäevani, 25. september, kell 10:00 EET järgmised muutunud tagatisnõuded:

 • FX peamised, FX vähesed, FX eksootilised & CHF-iga seotud valuutapaarid - maksimaalne võimendus vähendatud 1:200-le.
 • [ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100], #Bund, #USTNote - maksimaalne võimendus vähendatud 1:100-le.
 • [AEX25], [CAC40], [IBEX35], [MDAX50], [TECDAX30], [OBX25], [SMI20], [STOXX50] - maksimaalne võimendus vähendatud 1:50-le.

Juhime tähelepanu, et muudatused rakenduvad kõikidele positsioonidele, sealhulgas positsioonidele, mis olid avatud juba enne vastavate tingimuste rakendumist.

Juhime tähelepanu, et ülaltoodud maksimaalse võimenduse muudatused ei asenda hetkel kehtivaid reedeõhtuseid tagatisnõuete eritingimusi, mis on täpsemalt kirjeldatud instrumentide spetsifikatsioonis

Lisaks võivad sel perioodil mõned instrumendid minna lühikese etteteatamisega reziimi "Close only", mis tähendab, et antud instrumendiga võib uute positsioonide avamine olla ajutiselt peatatud.

Täpsema informatsiooni saamiseks Saksamaa üldvalmiste kohta leiate siit.

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke ühendust meie klienditoega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.