Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatused tagatisnõuetes seoses Saksamaa ja Uus-Meremaa valimistega

September 22, 2017 15:09

Head Kauplejad,

Sel nädalavahetusel leiavad aset Saksamaa ning Uus-Meremaa valimised, mis võivad põhjustada suuremat volatiilsust teatud Forex ja CFD instrumentide seas.

Vastutustundliku maaklerina on meil kohustus anda endast parim, et teavitada oma kauplejad sündmustest, mis võivad mõjutada turge, nagu näiteks Saksamaa ja Uus-Meremaa valimised ning mis võivad avaldada potensiaalset mõju instrumentidele nagu EUR ja NZD, samuti korrelatsioonis olevatele valuutadele nagu GBP. Sellest tulenevalt võib turgudel valimiste ajal või peale seda esineda tavapärasest madalam likviidsus, mis võib kaasa tuua rohkem tagasilükatud tehinguid ja hindade libisemist.

Valmistest tulenevalt rakenduvad reedel, 22. septembril kell 21:00 EET kuni esmaspäevani, 25. september, kell 10:00 EET järgmised muutunud tagatisnõuded:

  • FX peamised, FX vähesed, FX eksootilised & CHF-iga seotud valuutapaarid - maksimaalne võimendus vähendatud 1:200-le.
  • [ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100], #Bund, #USTNote - maksimaalne võimendus vähendatud 1:100-le.
  • [AEX25], [CAC40], [IBEX35], [MDAX50], [TECDAX30], [OBX25], [SMI20], [STOXX50] - maksimaalne võimendus vähendatud 1:50-le.

Juhime tähelepanu, et muudatused rakenduvad kõikidele positsioonidele, sealhulgas positsioonidele, mis olid avatud juba enne vastavate tingimuste rakendumist.

Juhime tähelepanu, et ülaltoodud maksimaalse võimenduse muudatused ei asenda hetkel kehtivaid reedeõhtuseid tagatisnõuete eritingimusi, mis on täpsemalt kirjeldatud instrumentide spetsifikatsioonis

Lisaks võivad sel perioodil mõned instrumendid minna lühikese etteteatamisega reziimi "Close only", mis tähendab, et antud instrumendiga võib uute positsioonide avamine olla ajutiselt peatatud.

Täpsema informatsiooni saamiseks Saksamaa üldvalmiste kohta leiate siit.

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke ühendust meie klienditoega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png