76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Admiral Markets pälvis auhinna Õiglaseim CFD Maakler 2019

Mai 02, 2019 20:45

õiglaseim maakler 2019

JAH, me tegime seda jälle! Saksamaa ajakiri Focus Money nimetas Admiral Markets UK Ltd Õiglaseimaks CFD Maakleriks 2019!

Admiral Markets saavutas parima tulemuse ka alamkategoorias "parim hinna ja kvaliteedi suhe" ja nimetati Saksamaa üheks parimaks maakleriks turvalisuse, teenuse ja toe, tootevaliku ja tehnoloogia alamkategooriates.

Focus Money Fairest CFD Broker Award 2019

Auhindadest

Saksamaa parimate CFD maaklerite hindamiseks küsitles Focus Money jaoks uuringu- ja konsultatsioonifirma ServiceValue umbes 1100 klienti 20-st erinevast pangast ja maaklerfirmast omaduste kohta, mis puudutasid turvalisust, hinna ja kvaliteedi suhet, teenust, tooteid ja tehnoloogiat.

Küsitluses uuriti umbes 20 erineva teenuse ja täideviimise kriteeriumi kohta, sealhulgas tasud ja kulud, kliendi rahaliste vahendite turvalisus, interaktiivsed õppimisvõimalused, toodete valik, kauplemisplatvormi stabiilsus, innovaatilised kauplemisvõimalused ja klienditugi. Seejärel jagati tulemused toodete ja teenuste, hinna ja kvaliteedi suhte, turvalisuse, teenuste ja toe ning tehnoloogia alamkategooriatesse..

Õiglaseima CFD Maakleri tulemuse andis viie alamkategooria koondtulemus.

Üldine tagasiside näitas, et CFD kauplejad on oma maakleritega rahul: vastajad arvasid, et nad on heades kätes - 38% oli selle väitega nõus ja 48% väga nõus.

Kaubelge 2019. aasta õiglaseima CFD maakleriga

Kas olete valmis kauplema 2019. aasta Õiglaseima CFD maakleriga? Öelge JAH meie seni parimatele tingimustele:

  • Kaubelge EUR/USD valuutapaariga kõigest keskmise kursivahega 0.06 pipsi ja DAX30 CFD-ga keskmise kursivahega 0.08 pipsi
  • Valige enam kui 8000 instrumendi seast, mis on kõik kättesaadavad maailma populaarseimatel platvormidel MetaTrader 4 ja 5
  • Maksimaalne võimenduse määr professionaalsetele klientidele on 1:500 ja tavaklientidele 1:30

Alustage kauplemist juba täna!

alusta kauplemist