Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Palun kinnitage nõusolek uudiskirjade saamiseks Admiral Marketsilt

Mai 25, 2018 11:18

Head kauplejad!

Oleme uuendanud oma e-posti infoedastuse eeskirju, et olla vastavuses Euroopa Liidu poolt välja antud Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega (GDPR).

Palun kinnitage, kas soovite endiselt saada meilt teavitusi, uudiseid ja turundusinfot, sealhulgas uudiseid uute toodete, kampaaniate, hüvede, tehniliste uuenduste, teenuste ja teenustasude muudatuste, koolituste ja muu info kohta, mis on aktiivsele kauplejale oluline.

Uudiskirja seadistuste muutmiseks palun toimige järgmiselt:

  1. Sisenege Kaupleja Kabinetti;
  2. "Profiili" alt valige "Nõusolek andmete töötlemiseks turundusalase uudiskirja saamiseks Admiral Marketsilt e-posti teel";
  3. Tehke valik, kas Te soovite saada turundusalast teavet e-posti teel.

Kui Te ei soovi midagi muuta, jäävad Teie endised seadistused uudiskirja osas kehtima.


Parimate soovidega

Admiral Markets