Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Poola iseseisvuspäev: muudatused kauplemisaegades

November 09, 2018 16:42

Hea kaupleja!

Juhime tähelepanu, et seoses Poola iseseisvuspäeva pühaga ei saa 12.11.2018 kaubelda WIG20 indeksfutuuride CFD-dega. Kauplemine jätkub vastavalt tavapärastele kauplemisaegadele 13.11.2018.

Admiral Markets pakub kauplemiseks 16 sularaha indeksit ja lisaks kolme indeksfutuuri, rääkimata enam kui 40-st valuutapaarist ja tuhandetest aktsiatest, seega jätkub kauplemiseks palju võimalusi. Tutvuge kõikide toodetega.

NB "Tavalised kauplemisajad" võivad vastavalt instrumendile erineda. Iga instrumendi täpsed kauplemisajad leiate instrumentide spetsifikatsioonist.

Juhime tähelepanu, et avatud ja ootel positsioonide säilitamisega pühade ajal kaasneb kõrgem risk. Kauplemisajad võivad muutuda sõltuvalt börside või liikviidsuspakkujate tingimustest. Lisaks võivad madala likviidsuse tingimustes olla kursivahed tavapärasest kõrgemad.

Parimate soovidega

Admiral Markets