Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Prantsusmaal, Belgias ja Hispaanias pikendati lühikeseks müümise keeldu

Aprill 16, 2020 17:56

Short selling ban

Head kauplejad!

Prantsusmaa, Hispaania ja Belgia finantsregulaatorid on pikendanud aktsiate- ja indekstoodete lühikeseks müügi keeldu kuni 19. maini 2020.

Seetõttu kaubeldakse järgmiste instrumentidega ainult läbi pikkade positsioonide:

  • Hispaania - IBEX35 indeksi CFD-d (nii sularahaindeksitel kui ka futuurlepingutel põhinevad tehingud) ja aktsiate CFD-d
  • Belgia - Aktsiate CFD-d.
  • Prantsusmaa - CAC40 indeksi CFD-d (nii sularahaindeksitel kui ka futuurlepingutel põhinevad tehingud) ja aktsiate CFD-d.

Kui instrumendid on kaubeldavadi ainult pikkade positsioonide režiimis (long-only), siis võime aktsepteerida ainult selliseid tehinguid, mis realiseeruvad teie lühikeste netopositsioonide ("müügipositsioonide") vähendamises (osaline või täielik juba eelnevalt avatud lühikeste positsioonide sulgemine) või teie ostupositsioonide suurendamises (olemasolevate pikkade positsioonide suurendamine või täiesti uute pikkade positsioonide avamine).

Kohaldatavaid piiranguid võidakse pikendada perioodiks, mida reguleerivad asutused peavad vajalikuks finantsturgude stabiilsuse ja nõuetekohase toimimise tagamiseks.

Parimate soovidega,
Admiral Markets