Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Riskihoiatus: pinged Põhja-Korea ja USA vahel kasvavad

August 18, 2017 08:28

Head Kauplejad,

Soovime Teid informeerida, et seoses Põhja-Korea ja USA vaheliste pingete kasvamisega võib olukorra eskaleerumine finantsturgudele kaasa tuua väga tugevat volatiilsust ning mõjutada ka meie kauplemistingimusi.

Kui mingilgi määral peaks aset leidma sõjaline tegevus, võib see avaldada olulist mõju kõikidele finantsinstrumentidele, mis omakorda võib kaasa tuua suuri hinnahüppeid, hindade libisemist ning võimalikke negatiivseid kontojääke.

Selleks, et kaitsta kliente nende potentsiaalsete riskide eest, võime ajutiselt muuta tagatisnõudeid ning lisada instrumente režiimi "Close only", millega uute tehingute avamine ei pruugi olla ajutiselt võimalik.

Lisaks soovitame ärevamatel aegadel mitte võtta liigseid riske ning hoida konto tagatise tase stabiilne. Riskijuhtimise põhimõtetega saate täpsemalt tutvuda ka meie koduleheküljel.

Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust klienditoega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png