Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Riskijuhtimine fookuses

September 17, 2015 08:47

Head kauplejad,

Admiral Markets peab oluliseks, et Forex turul kauplemisega kaasnevad riskid oleksid klientidele selged ja arusaadavad. Sellest tulenevalt oleme täiendanud oma kodulehekülge ja negatiivse kontojäägi poliitikat, et tagada klientide parem valmisolek ootamatusteks.

Ülevaade riskijuhtimisest

2015. a septembris lisasime koduleheküljele uue rubriigi, mis annab hea ülevaate riskijuhtimisest - mis see on, miks see on kauplemisel valuutade ja CFD-dega oluline ning kuidas riske juhtida.

Uuendatud negatiivse kontojäägi poliitika

Otsustasime lihtsustada negatiivse kontojäägi poliitika põhimõtteid, mille uuendatud versioon koos teiste vajalike dokumentidega on kättesaadav meie koduleheküljel. Seega, kui Teie Trade.MT4 tüüpi kontol on tavapärase kauplemistegevuse käigus tekkinud negatiivne kontojääk (nt nädalavahetusel tekkinud "gap`i" mõjul), kompenseeritakse kontojäägi negatiivne osa vastavalt poliitika tingimustele.

Palume Teil tutvuda riskijuhtimise põhimõtete ja uuendatud negatiivse kontojäägi poliitikaga.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Parimate soovidega,

Admiral Markets