Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Riskijuhtimine fookuses

September 17, 2015 11:47

Head kauplejad,

Admiral Markets peab oluliseks, et Forex turul kauplemisega kaasnevad riskid oleksid klientidele selged ja arusaadavad. Sellest tulenevalt oleme täiendanud oma kodulehekülge ja negatiivse kontojäägi poliitikat, et tagada klientide parem valmisolek ootamatusteks.

Ülevaade riskijuhtimisest

2015. a septembris lisasime koduleheküljele uue rubriigi, mis annab hea ülevaate riskijuhtimisest - mis see on, miks see on kauplemisel valuutade ja CFD-dega oluline ning kuidas riske juhtida.

Uuendatud negatiivse kontojäägi poliitika

Otsustasime lihtsustada negatiivse kontojäägi poliitika põhimõtteid, mille uuendatud versioon koos teiste vajalike dokumentidega on kättesaadav meie koduleheküljel. Seega, kui Teie Admiral.Markets tüüpi kontol on tavapärase kauplemistegevuse käigus tekkinud negatiivne kontojääk (nt nädalavahetusel tekkinud "gap`i" mõjul), kompenseeritakse kontojäägi negatiivne osa vastavalt poliitika tingimustele.

Palume Teil tutvuda riskijuhtimise põhimõtete ja uuendatud negatiivse kontojäägi poliitikaga.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Parimate soovidega,

Admiral Markets


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.