Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Sergei Bogatenkov - nominent aasta mõjukaima finantsjuhi tiitlile

Veebruar 12, 2018 11:04

Foto: Urmas Kamdron

Head Kauplejad,

Meil on suur rõõm teatada, et Admiral Marketsi CEO ja CFO Sergei Bogatenkov valiti Äripäeva ja BIG4 Audiitorbüroode poolt kuue finalisti hulka Mõjukaima Finantsjuhi väljakuulutamisel.

Sergei Bogatenkov valiti nominentide hulka suuresti seetõttu, et tema juhtimisel tegutseb Admiral Markets üle maailma ning on kasvanud tõeliselt globaalseks ettevõtteks. Üks eriti märkimisväärne algatus, mille eest ta oli otseselt vastutav, oli Admiral Markets ASi hiljutine avalik võlakirjaemisssioon ja Nasdac Baltic võlakirjaturule sisenemine. Seda avalikku võlakirjaemissiooni on peetud väga julgeks ja suureks sammuks ettevõtte arengus.

"Olen tagasihoidlik, et mind on valitud Äripäeva ja BIG4 audiitorbüroode poolt kuue nominendi hulka Mõjukaima Finantsjuhi väljakuulutamisel. Admiral Markets on viimasel paari aasta jooksul tohutult kasvanud ja jätkab seda eeskätt tänu meie andekale ja pühendunud meeskonnale. Pealegi, pärast Nasdaqile jõudmist, on meie ettevõte läbipaistvam ja huvitavam potentsiaalsete investorite jaoks.", ütles Sergei Bogatenkov, Admiral Markets CEO ja CFO.

Juba 6 nominendi hulka jõudmine tõstab Äripäeva CFO Toomas Truuverki sõnul esile nominentide edasipüüdlikkuse, suurepärase juhtimisoskuse keerulistes olukordades - näiteks ettevõtluse edendamine globaalselt või tehnoloogia kiire areng.Äripäeva ja BIG4 Audiitorbürood valisid kõigepealt 15 CFO-d, kellest omakorda 6 finalisti kutsutakse 12.aprillil, Pärnu Finantskonverentsile, kus kuulutatakse välja võitja.
Lisateavet kandidaatide ja konverentsi kohta lugege ametlikust teadandest.


Parimate soovidega ,

Admiral Markets