Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Skrill maksesüsteemi muudatused

Oktoober 25, 2016 08:35

Head Kauplejad,

Teavitame Teid Skrill maksesüsteemiga seonduvatest muudatustest.

Alates 18.10.2016 ei ole enam võimalik antud maksesüsteemi kaudu teostada sisse- ja väljamakseid US dollariga. Palume Teil tutvuda alternatiivsete sisse- ning väljamaksetega.

Juhime tähelepanu, et kõik sissemaksed, mis on teostatud antud süsteemi kaudu enne 18.10.2016 tagastatakse vastavalt nõuetele sama maksesüsteemi kontole. See tähendab, et kui teostasite 17.10.16 Skrill maksesüsteemi kasutades sissemakse $100 ning 22.10.16 väljamakse, siis raha tagastatakse Skrill kontole.

Hoiame Teid edaspidiste muudatustega kursis ja vabandame ebameeldivuste pärast.

Parimate soovidega,

Admiral Markets