Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Suur noteeringute muutus öösel valuutapaariga GBP

Oktoober 07, 2016 16:54

Head Kauplejad,

Eile öösel, 07.10.2016, toimus suur hinnaliikumine GBP valuutapaaridega. Uudised, kuuldused ja muu „Raskest Brexit`ist" on mänginud selles oma rolli.

Ekstreemne volatiilsus, märkimisväärne hinnavahe ja kõrge hinnalibisemine ning kursivahe - need on sellise sündmuse tulemused.

Sellised sündmused ei leia tihti aset – kuid nad võivad esineda ja on osa tavalistest turgudel esinevatest riskidest. Tulenevalt sellest, et meie jaoks on oluline riskide juhtimine, nende teadvustamine klientidele, siis soovime pöörata teie tähelepanu meie koduleheküljel olevale alapeatükile „Riskijuhtimine".

Admiral Markets UK pakub oma klientidele mitmeti lisakaitset, näiteks negatiivse kontojäägi poliitika, mis aitab kliente negatiivse kontojäägi eest kaitsta. Loe sellest lähemalt siit.

Täiendavate küsimuste tekkimisel võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets.