Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Taastub kauplemine RUB valuutapaaridega ning vähenevad CHF valuutapaaride tagatisnõuded

Juuni 22, 2015 07:35

Lugupeetud kliendid

Meil on rõõm teatada, et Trade.MT4 ning Zero.MT4 kauplemiskontodel taastub kauplemine Vene rubla valuutapaaridega USDRUB ja EURRUB. Rublaga seotud valuutapaaride tagatisnõue on 5% (võimendus 1:20).

Lisaks taasavatakse kauplemine Trade.MT4, Zero.MT4 ja Trade.MT5 kontodel järgnevate CHF valuutapaaridega: AUDCHF, CADCHF, CHFJPY, EURCHF, GBPCHF, NZDCHF.

Lisaks, alates 29. juunist vähenevad kõikide CHF valuutapaaride tagatisnõuded 2 korda (võimendus 1:100 – 1:5).

Rohkem infot leiate meie koduleheküljelt instrumentide spetsifikatsioonist.

Parimate soovidega,
Admiral Markets