Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Tagatisnõuded muutuvad seoses olukorraga Kreekas 2015.07.03

Juuli 03, 2015 06:41


Lugupeetud Kauplejad,

Seoses Kreeka ümber toimuva ebakindluse ja määramatusega, võib lähiajal oodata eurole väga tugevat volatiilsust ning sellega seoses muutuvad Admiral Markets`is tagatisnõuded reedel, 3. juulil kell 18:00 (GMT). Tagatisnõuded tõusevad ajutiselt kõikidele kaubeldavatele instrumentidele 2 korda. Näiteks, kui eelnevalt oli tagatis 2% tehingumahust, siis pärast muudatust on nõutavaks tagatiseks 4%. Tagatisnõuded vaadatakse uuesti üle pühapäeval, 5. juulil kell 22.15 (GMT).

Juhime tähelepanu, et ebanormaalsetes turutingimustes kauplemisel kaasneb märkimisväärselt kõrgem risk ning madala likviidsuse tingimustes võivad kursivahed olla tavapärasest kõrgemad. Lisaks võib tehingute täitmisel esineda hindade libisemist (slippage), mis võib kaasa tuua tehingu avamise ebasoodsama hinnaga.

Kui Teil on hetkel avatud tehingud või planeerite avada uusi suure võimendusega positsioone, palume tehingute maht ning kauplemiskonto jääk viia vastavusse uute tagatisnõuetega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets