Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Turuinfo statistika: Tururadar võimaldab jälgida igapäevast hinnaliikumiste statistikat

Juuli 31, 2015 09:15

Hea Kaupleja,

Meil on rõõm teatada, et oleme veelgi täiendanud Admiral Markets`i kodulehekülge. Nüüdsest on Teil võimalik kasutada tururadarit, mis võimaldab jälgida reaalajas päevaseid hinnamuutuseid ning kauplemispäeva hinnaliikumiste statistikat.


Turuinfo kuvatakse reaalajas Trade.MT4 kauplemiskonto andmetest, mis näitab turu volatiilsust. Tutvuge päeva suurimate tõusjate ja langejatega, millest võib inspiratsiooni saada kauplemisotsuste tegemiseks!

Tururadari funktsioonid:

  • ülevaade eelmise päeva ja 24 h suurimate tõusjate ja langejatega;
  • volatiilsemate instrumentide detailne graafik;
  • instrumentide nimekiri, kus on välja toodud kogu infomatsioon, mida on kasutatud suurimate hinnaliikumiste statistika koostamisel.

Volatiilsus on paljudele kauplejatele olulise tähtsusega ning statistika annab hea kiire ülevaate turul toimuvast.

Väljavõte turuinfo statistikast