Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

USA aktsiate CFD-de jaoks saadaval mini- ja mikrolotid!

August 19, 2019 16:21

Head kauplejad!

Meil on hea meel teatada, et Admiral Markets on vähendanud minimaalset lepingu suurust ja lepingu sammu USA aktsiate CFD-de pakkumisel.

Alatest 19. augustist 2019. aasta seisuga on paljude USA aktsiate CFD-de minimaalne lepinguline suurus ja samm Trade.MT5 kontol langenud 0,1 ja 0,01 lotini, sõltuvalt nende hetkehindadest ja minimaalsest võimalikust tagatisnõudest.

Uus minimaalne lepingu suurus ja samm koos näidetega:

Aktsia CFD hindMinimaalne tagatisnõue 20% või rohkemMinimaalne tagatisnõue 10% või vähem
Alla $101 lot ja samm 1 lot1 lot ja samm 1 lot
$10 - $201 lot ja samm 1 lot0.1 lot ja samm 0.1 lot
Üle $201 lot ja samm 1 lot0.1 lot ja samm 0.01 lot

Instrumentide tagatisnõudeid saab kontrollida Instrumentide spesifikatsioonist. Minimaalne võimalik tagatis ei sõltu omatud kliendikategooriast.

See muudatus suurendab USA aktsiate CFD-de juurdepääsetavust väiksemate hoiustega kauplejate jaoks ja võimaldab täpset tehingute- ja raha juhtimist. Kas olete valmis kauplema CFD-del selliste aktsiatega nagu Facebook, Apple ja Tesla?

Parimate soovidega,

Admiral Markets