Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

USD sisse- ja väljamaksed saadaval nüüd pangaülekannete kaudu

Mai 23, 2019 18:29

usd maksed pangaülekannetena

Head kauplejad!

Meil on hea meel teatada, et Admiral Markets pakub nüüd sisse- ja väljamakseid USA dollarites (USD) pangaülekannete kaudu.

Meie kauplejad on saanud teha sisse- ja väljamakseid USA dollarites oma Kaupleja Kabineti kontodel juba mõnda aega, kuid seniajani on see võimalik olnud alternatiivsete maksemeetodite abil nagu krediitkaardimaksed ja internetimakse teenused.

Pakkudes USA dollarite sisse- ja väljamakseid pangaülekannete kaudu, sealhulgas tasuta sissemakseid, püüame asjaajamist oma klientidele teha veelgi mugavamaks, et te saaksite pühendada rohkem aega kauplemisele ja kulutada vähem aega kontodega seonduvate haldusküsimuste pärast muretsemiseks.

Admiral Marketsi poolt pakutavate sisse- ja väljamakse meetodite kohta saate täpsemalt lugeda siit.

Kas eelistate kaubelda mõne teise valuutaga? Admiral Markets pakub kauplemiseks teiste hulgas järgmisi valuutasid: EUR, GBP, CHF, AUD, SGD. Tutvuge kõikide valuutade ja võimalike makseteenustega meie sissemaksete/väljamaksete lehel.

Parimate soovidega

Admiral Markets

alusta kauplemist