Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Alustage kauplemist vaid 1-eurose sissemaksega!

Mai 02, 2019 16:44

Alustage kauplemist vaid 1-eurose sissemaksega!

Head kauplejad!

Meil on hea meel teatada, et Admiral Markets on vähendanud minimaalse sissemakse nõuet kauplemiskontodel Zero.MT4 ja Invest.MT5.

Zero.MT4 minimaalne sissemakse langes 1000-lt eurolt (või konto valuutale ekvivalentne summa) 200-le eurole, säilitades kõik Zero.MT4 konto eelised:

  • Kursivahed alates 0 pipsi
  • Komisjonitasud alates 1,8 USD 1.0 loti kohta/tehing
  • Minimaalse tehingumahu nõuded puuduvad (tehingumaht alates 0.01 lotti)
  • Kauplemine maailma populaarseimal kauplemisplatvormil MetaTrader 4
  • UUS: Kauplemine indeksite CFD-dega, näiteks DAX30-ga keskmise kursivahega kõigest 0,2 punkti! Välja töötatud spetsiaalselt DAX-iga skalpijate jaoks.

Invest.MT5 minimaalse sissemakse on vähenenud 500-lt eurolt (või konto valuutale ekvivalentne summa) kõigest 1-le eurole!

Invest.MT5 kontol on kauplejatele investeerimiseks saadaval enam kui 4000 aktsiat ja üle 200 ETF-i 15-lt maailma suurimalt börsilt. Invest.MT5 konto eelised:

  • Komisjonitasud alates 0.01 USD aktsia kohta
  • Kauplemine parimal mitmekülgsel platvormil MetaTrader 5
  • Portfelli haldamine ja investeerimine Admiral Marketsi Kaupleja Kabinetis
  • Klassikaline investeerimine: aktsiad ja ETF-id ilma võimenduseta kättesaadavad otse MT5 platvormil

Läbi aegade parimate sissemaksetega Zero.MT4 ja Invest.MT5 kontode eelistega tutvumiseks looge kauplemiskonto juba täna!

Parimate soovidega

Admiral Markets

alusta kauplemist