Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Uus koolitusprogramm "Algajast Meistriks"

Oktoober 18, 2016 12:48

Head Kauplejad,

Meie, Admiral Markets`is usume, et jagatud tund on õpitud tund.

Sellepärast on meil hea meel teatada, et oleme alustanud uue koolitusprogrammiga "Algajast Meistriks", mis ennekõike on abiks alustavatele kauplejatele.

"Algajast Meistriks" on tasuta 21-päevane veebipõhine kursus, mis on suunatud Forex-iga seotud teemadele, nende hulgas:

  • pikad/lühikesed positsioonid
  • küünlad, trendid
  • otsillaatorid
  • graafikute mustrid
  • kauplemistarkvara.

Programmis osalejatel on võimalus omandada lisateadmisi, mida jagavad kogenud kauplejad - Gilbert Pardla ja Konstantin Gorbunov. Mitmed küsimustikud annavad võimaluse veendumaks, et olete materjali omandanud.

"Algajast Meistriks" alustab 10.10.2016, kuid programmiga on võimalik liituda igal ajal.

Registreerige nüüd!

Parimate soovidega,
Admiral Markets