Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Uus MT4 Supreme indikaator Day Session

Aprill 20, 2016 16:20

Head Kauplejad,

Hea muutus veel paremaks!

Just nimelt! Lisarakendusele MetaTrader 4 Supreme lisandus uus indikaator Day Session.

Indikaatori Day Session abil on võimalik varjata küünlaid, mis on moodustunud öistel kauplemistundidel, lubades samaaegselt edasi kaubelda tavapäraste seadistuste ja indikaatoritega.

Oleme juba pikendanud kauplemise aegu peamiste indeksite CFD-dega, näiteks DAX 30-ga, mis annab võimaluse kaubelda 24/5 Saksamaa indeksitel põhinevate CFD-dega. Samaaegselt on jätkuvalt võimalik graafikutel jälgida standardseid kauplemisaegu ja lisaks kasutada ka indikaatorit Day Session.

Kauplejatel on võimalik teha ka oma enda sessioonide ajaaken, näiteks DAX30 Xetra, alates 9:00 kuni 17:30 CET.

Vaikimisi kuvab indikaator regulaarselt DAX30 sessiooni alates 8:00 kuni 22:00 CET.

Indikaatori lisamiseks:

  1. ava indikaator ja seadista parameetrid;

2. klõpsa file; seejärel

3. vali offline; ja

4. vali vastava instrumendi sümbol, et see avada graafikul.

Teil on võimalik muuta graafiku perioode, mis muudab ka offline graafiku perioode.

Kõigele lisaks ei ole põhjust muretsemiseks, kuna kauplejad saavad endiselt kasutada erinevaid malle, indikaatoreid ja ekspertnõustajaid oma offline graafikul nagu tavaliselt.

Parimate soovidega,

Admiral Markets