Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Uus uudiste indikaator lisandus platvormile MT4 Supreme

Jaanuar 16, 2017 08:55

news-image.png

Head Kauplejad,

Uus 2017. aasta on juba alanud ning Admiral Marketsil on uueks aastaks varuks veel mitmeid uuendusi. Värskeima täiendusena lisandus MetaTrader 4 Supreme lisarakendusele uus globaalsete uudiste indikaator, mis muudab finantsuudiste jälgimise mugavamaks.

Võimalus näha kogu vajalikku informatsiooni ühest kohast on oluline igale kauplejale. Keerulisematel aegadel võib informatsiooni haldamine nõuda suuremat pingutust ning Admiral Marketsi uus indikaator loob siinkohal eelise tuues kõik olulised finantsuudised ja sündmused otse graafikule.

Lae alla MT4 Supreme koos uue Admiral Calendar indikaatoriga! Kasutajasõbralik rakendus toob uudised ja majandussündmused lihtsasti kättesaadavaks otse MT4 graafikult. Lisaks Forexi kalendrile meie koduleheküljel, tagab indikaator selle, et ükski oluline turusündmus või kauplemisvõimalus ei jääks märkamata.

Admiral Calendar indikaator võimaldab:

  • tutvuda möödunud ning tulevaste majandusuudistega otse MT4 graafikult
  • lihtsasti eristada uudiseid nende olulisuse järgi
  • saada teavitusi enne olulisi sündmuseid
  • filtreerida uudiseid riikide järgi
  • indikaatorit visuaalselt kohandada enda maitse järgi

Uue indikaatori kasutamiseks tuleb MT4 Supreme meie koduleheküljelt uuesti alla laadida ning vana versioon üle installeerida.

Kokkuvõtteks: uus kauplemistööriist pakub parimat finantsinformatsiooni parimast võimalikust kohast - MT4 platvormist. Reaalajas finantsuudised leiab Admiral Connect rakendusest, tehinguid saab planeerida ja arvutada Mini Terminaliga ning tehingute ajalugu on kättesaadav ka hinnagraafikult. MT4 Supreme lisarakendusega muutub kõik võimalikuks!

Parimate soovidega,

Admiral Markets UK

IMG_12012017_160808.png