Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatus kauplemisaegades seoses vene jõuludega

Jaanuar 04, 2019 11:39

vene jõulud 2019

Head kauplejad!

Juhime tähelepanu, et seoses läheneva vene jõulupühaga on kauplemisaegades valuutapaaridega USD/RUB ja EUR/RUB väike muudatus. Nimetatud turud on 7. jaanuaril 2019 suletud.

NB "Tavalised kauplemisajad" võivad vastavalt instrumendile erineda. Iga instrumendi täpsed kauplemisajad leiate instrumentide spetsifikatsioonist.

Pühad ei mõjuta kauplemist meie ülejäänud enam kui 40 valuutapaari CFD-ga, seega saate 7. jaanuaril kaubelda kõikide teiste valuutapaaridega. Kui olete alustav kaupleja, andke oma kauplemisele hoogu juurde, õppides valuutakauplemist meie tasuta online videokursusel Forex101, seminaridel ja veebikoolituste vahendusel.

Juhime tähelepanu, et avatud ja ootel positsioonide säilitamisega pühade ajal kaasneb tavapärasest kõrgem risk. Kauplemisajad võivad muutuda olenevalt börside või liikviidsuspakkujate tingimustest. Muudatused kauplemisaegades võivad mõjutada ka eelsulgemise tingimusi. Lisaks võivad madala likviidsuse tingimustes olla kursivahed tavapärasest kõrgemad.


Parimate soovidega
Admiral Markets