Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Windows 10 Fall Creators Update & MetaTrader

Oktoober 31, 2017 16:35

Head Kauplejad,

Olete ehk juba kursis, et Microsoft tuli 17. oktoobril välja Windows 10 Fall Creators Update`iga. See sarnaneb uue operatsioonisüsteemi installerimisele, kuna muudab konfiguratsioone ja krüpteerimisvõtmeid.

MetaTrader platvorm seob kõiki andmeid kohalikule operatsioonisüsteemile ja riistvarale, et kaitsta kasutajainfot. See sidumine tähendab, et isegi kui terminali failid varastatakse, ei saa keegi serveriga ühendust luua varem salvestatud kontodega.

Probleemid paroolidega

Soovitame Teil uueks Windows versiooniks ette valmistuda ning salvestada kasutusel olevad paroolid, et peale uuendusi ei tekiks probleeme sisselogimistega.

Kahjuks muutuvad operatsioonisüsteemi värskendamisel kõik teie arvutisse salvestatud kauplemiskontode paroolid kehtetuks.

Krüpteerimisvõtmete vahetuse tõttu kaob MetaTraderil turult ostetud rakenduste jaoks üks aktiveerimisluba, kuna kõik tooted on seotud operatsioonisüsteemiga.

Sellepärast lisab MetaQuotes automaatselt iga toote kohta ühe aktiveerimisluku, sõltumata kasutatavast operatsioonisüsteemist. Lisaks on kauplejatel võimalus uuesti alla laadida demoversioonid.

Kuidas taastada kaotatud parool

Reaalsed kauplemiskontod

1. Valige Kaupleja Kabinetist kauplemiskonto, mille parooli soovite taastada.

2. Vajutage Taasta MT salasõna nupule.

3. Seejärel näete järgnevat sõnumit:

4. Teile saadetakse email pealkirjaga: Admiral Markets MT parooli muutmine

5. Vajutage Kinnita MT parooli taastamine linkile.

6. Te saate seejärel kinnituse parooli muutmisest.

7. Lõpetuseks, Teile saadetakse email : Admiral Markets MT parooli muutmine, mis sisaldab Teie uut parooli.Demokontod

1. Valige Kaupleja Kabinetist demokonto, mille parooli soovite taastada.

2. Vajutage Taasta MT salasõna nupule.3. Seejärel näete järgnevat sõnumit:

4. Lõpetuseks, Teile saadetakse email : Admiral Markets MT parooli muutmine, mis sisaldab Teie uut parooli.

Vabandame ebameeldivuste pärast. Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets