Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Windows 10 Update ja MetaTrader

Aprill 14, 2017 20:15

Head Kauplejad,

Võib-olla olete juba teadlikud, et 11. aprillil lasi Microsoft välja uuenduse operatsioonisüsteemile Windows 10. Uuendus on sarnane uue operatsioonisüsteemi installeerimisele, kuna muudab konfiguratsiooniseadeid ja privaatsussätteid.

MetaTrader platvorm seob kogu info lokaalse operatsioonisüsteemi ja tarkvaraga, et kaitsta kasutaja andmeid. Sidumissüsteem tähendab, et isegi kui Terminali failid varastatakse, ei saa keegi ühendust kauplemisserveriga ka siis, kui kontod on eelnevalt salvestatud.

Küll aga muutuvad pärast operatsioonisüsteemi uuendust arvutisse salvestatud paroolid kehtetuks.

Krüptovõtmete muutmise tõttu läheb kaotsi üks aktiviseerimise token, mis hõlmas MetaTrader platvormi turuplatsilt ostetud rakendusi, kuna kõik vastavad tooted on seotud operatsioonisüsteemiga.

Sellest tulenevalt lisas MetaQuotes automaatselt igale ostetud tootele ühe aktiviseerimise tokeni sõltumata sellest, millist operatsioonisüsteemi see kasutas. Samuti on kauplejatel võimalik MT4 platvormi turuplatsilt uuesti alla laadida toodete demo versioone.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast. Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, võtke ühendust meie klieditoega või isikliku kliendihalduriga.


Parimate soovidega,

Admiral Markets