Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

White Label

White Label (WL) programm on oluliseks lahenduseks finantsinstitutsioonidele nagu pangad, investeerimisettevõtted ja muud sarnased organisatsioonid, kellel on oma kliendibaas ning kes soovivad laiendada oma finantstoodete valikut. Juhime tähelepanu, et White Label programmi pakub ainult Admiral Markets AS.

Programm võimaldab:

 • Täiustatud abivahendeid kauplemiskeskkonna haldamiseks ning kõrvaltoiminguteks
 • Täiustatud analüüsivahendeid tegevuse optimeerimiseks
 • Suurt valikut tooteid ja teenuseid

Programmiga liitumiseks:

 1. Registreerige oma WLP partnerlus Admiral Markets`is ja esitage nõutud andmed ning dokumendid.
 2. Kohandage kauplemisplatvorm MetaTrader oma äranägemise järgi ning brändile kohaselt.
 3. Mitmekesistage oma tooteportfelli esitledes klientidele uut esinduslikku toodet.
 4. Omalt poolt pakume igakülgset tuge uuel ettevõtmisel.

Admiral Markets White Label programmiga liitumise eelised:

 • Admiral Markets AS White Label partnerlusprogramm võimaldab kulude kokkuhoiu mudelit. Kogutud tulud sõltuvad täielikult Teie klientide jaoks kehtestatud hinnapoliitikast.
 • Admiral Markets`i kauplemisplatvormid MetaTrader 4 ja MetaTrader 5 on läbinud mitmeid reaalseid teste ning on muutunud standardiks stabiilsuse osas, mis võimaldab meie White Label partneritel pakkuda oma klientidele vastupidavat toodet.
 • Admiral Markets MetaTrader 4 ja MetaTrader 5 platvormid on jäämäe tipp. Meie White Label lahendus on mõeldud professionaalsetele investeerimisühingutele ja pankadele, kes jälgivad ning kontrollivad kauplemistegevust. White Label sisaldab eraldi monitoorimisplatvormi diileritele, back-office personalile ja isegi müügimeeskonnale, koos erinavete funtsioonidega alates reaalajas kontojääkide, avatud positsioonide ja riskimarginaalide jälgimisest ühe või mitme tehingu seadistamiseks, uue konto loomiseks, kontosaldode debiteerimiseks/krediteerimiseks ning kõigi back-office operatsioonide jaoks.
 • Me pöörame erilist tähelepanu iga White Label partneri konkreetse ettevõtte konfiguratsioonile ja teeme tihedat koostööd Teie äritegevuse tõhustamiseks.
 • Me mõistame, et tõhusa ja jätkusuutliku White Label partnerluse loomine on rohkem kui lihtsalt IT-lahenduse pakkumine. See on suhete loomine, mis põhineb vastastikusel austusel, usaldusel ja mõistmisel.

Ja veelgi enam:

 • Admiral Markets AS White Label partnerlusprogramm võimaldab investeerimisühingutel ja pankadel täita oma klientide nõudlust veebipõhiste kauplemisvahendite järele. Meie kauplemislahendused võimaldavad Teil rakendada ja arendada juba olemasolevaid kliendisuhteid muutes neid kasulikumaks ning lihtsustades samaaegselt kauplemistegevusi muutes need nii tõhusaks kui võimalik.
 • Täielikult integreeritud CRM-süsteem võimaldab jälgida klientidevahelist suhtlust, sealhulgas müüki, kliendituge ja turundust.
 • Meie White Label lahendus on täielikult ühilduv ja seda saab ühendada mis tahes olemasoleva põhipangandussüsteemiga.
 • White Label programm on väga paindlik ning seda saab lihtsasti kohandada vastavalt kliendi vajadustele. White Label partneril on võimalus back-office tegevused jätta Admiral Marketsile või tegeleda nendega soovi korral ise ning saada meie back-office meeskonnalt kinnitus.
 • Meie White Label lahendus pakub mobiilset WAP-kauplemisrakendust, mida saab kasutada peaaegu igas mobiiltelefonis. Kõik peamised kauplemisfunktsioonid on esindatud, mis tähendab, et Teie kliendid saavad jälgida oma kontot, avatud positsioone ja isegi kaubelda ilma internetiühenduseta.

White Label programmi üldnõuded

White Label partnerlus on suurepärane lahendus oma finantstoodete portfelli laiendamiseks, mis nõuab, et mõlemad osapooled pühendaksid märkimisväärselt palju aega ja tehnilisi jõupingutusi ning on sellest tulenevalt sobimatu paljudele potentsiaalsetele partneritele.

White Label partnerina on Teil vaja märkimisväärseid investeeringuid oma klienditoe ja back-office`i funktsioonidesse, et pakkuda täielikku teenuste valikut, mis vajavad eraldi kaubamärgiga ettevõtte kliendibaasi. Klientidel peab olema võimalik saada vastuseid oma küsimustele, alates kontodega seotud päringutest kuni kauplemisreegliteni.

Sellele partnerlusvõimalusele tasuks mõelda ainult siis, kui soovite täielikult pühenduda kauplemismahtude kasvatamisele ning mõlema poole kasumlikkusele. Me võime paluda Teil täita teatava hulga kauplemismahust enne, kui nõustume jätkamisega.


Kuidas registreeruda White Label partneriks?

White Label partnerlusprogrammiga liitumiseks palun saatke taotlus Admiral Markets AS meilile info@admiralmarkets.ee


Seadistage kauplemisplatvorm

Tänu aastatepikkusele kogemusele on meil välja töötatud spetsiaalsed lahendused, et pakkuda White Label teenuste näol parimaid lahendusi oma partneritele.

Tänu aastatepikkusele kogemusele on meil välja töötatud spetsiaalsed lahendused, et pakkuda White Label teenuste näol parimaid lahendusi oma partneritele.

Meie White Label mudelit on aastaid testitud ja katsetatud, mis lisaks uuenduslikule tehnoloogiale ning igakülgsele toele tarnitakse Teieni kiirelt ja efektiivselt.

Me loome tutvustava platvormi, et anda täpne ülevaade, milline Teie White Label platvorm hakkab välja nägema. Integreerime Teie logo, kasutades selleks Teie ettevõtte värve. Kui ettevõttel puuduvad graafilised juhised, siis loob meie disainerite meeskond just Teile sobiva kujunduse ning logo.


Millised on White Label partnerite tulud?

Tänu osalemisele kõikides protsessides ja klientide otseses juhtimises, võimaldab see programm Teil luua äärmiselt atraktiivse tulude jagamise mudeli.

Meie tingimused on personaalsed ning luuakse tulenevalt kliendi nõudmistest ja olukorrast.

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.