Miks valida Admiral Markets?

Admiral Markets on juhtiv internetipõhiste kauplemisteenuste osutaja Forex turul, samuti teistel finantsturgudel, kus saab kaubelda väärismetallide, aktsiate-, toormete-, futuuride- ja indeksite CFD-dega.

Pühendumine, kaasaegne tarkvara ning kindel kvaliteet võimaldavad pakkuda klientidele läbipaistvat ning parimat kauplemiskogemust.

Globaalsus

Alates asutamisest 2001. aastal, on Admiral Markets Group järjepidevalt laiendanud ettevõtte tegevust üle kogu maailma ning on tänaseks kasvanud globaalseks ettevõtteks. Oleme Admiral Markets`is veendunud, et esindatus paljudes geograafilistes regioonides võimaldab meil pakkuda klientidele kvaliteetset teenust ning kliendituge - kus iganes soovitakse kaubelda.

Paindlikud kauplemiskontode tingimused

Sissemakseid kauplemiskontodele on võimalik teha mitmes erinevas valuutas, mis konverteeritakse kauplemiskontol USA dollariteks või eurodeks. Lisaks on võimalus kaitsta kapitali kursikõikumiste eest avades korraga mitu kauplemiskontot erineva valuutaga. See loob mugava võimaluse teha ülekandeid ühelt kauplemiskontolt teisele otse Kaupleja Kabinetist.

Tegevusluba

Admiral Markets UK Ltd tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA), mis on kooskõlas Suurbritannia ja Euroopa Liidu õigusnormidega, sealhulgas Finantsinstrumentide turgude direktiiviga (MiFID).

Kui soovite rohkem infot Admiral Markets Group`i ettevõtete tegevuslubadest, külastage meie globaalset veebilehekülge.

Koolitused ja analüütika

Admiral Markets`is on meie eesmärgiks abistada kliente läbimõeldud ning ratsionaalsete kauplemisotsuste tegemisel. Seetõttu pakume klientidele erinevaid koolitusmaterjale - näiteks seminarid, mis on loodud kauplemisoskuste arendamiseks ning võimaluste tutvustamiseks kauplemisel valuutade või muude finantsinstrumentidega. Lisaks oleme välja andnud kauplemisteemalisi raamatuid. Õppematerjale tuleb pidevalt juurde. Sealt võite leida ka laias valikus turuanalüüse, et paremini finantsturgudel orienteeruda.

Klienditugi

Admiral Markets`i klienditugi on alati valmis kliente abistama nii tehnilistes kui ka tootepõhistes küsimustes, seda nii telefoni teel kui online chat keskkonnas. Euroopa töötundidel on klienditugi kättesaadav eesti keeles ning online klienditugi on avatud tööpäeviti 24h.

Samuti võite meiega ühendust võtta e-posti teel info@admiralmarkets.com ning oodata tööpäeviti kiiret ja asjakohast vastust.

Turvalisus ja tarkvara

Selleks, et tagada klientidele turvaline ja mugav juurdepääs maailma finantsturgudele, asuvad meie serverid füüsiliselt finantssektori südames LD4 EQUINIX Datacenter, Suurbritannias. See on koht, kus asuvad kõik suuremad likviidsuse pakkujad, et tagada parim tehingute täideviimine ja madalaim latentsus.  Pakume kauplemiseks usaldusväärseimat ja populaarseimat platvormi, MetaTrader 4,

mille loojaks on globaalne turuliider kauplemistarkvara loomisel - MetaQuotes Software Corp.