Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Autochartist

Autochartist on laialdaselt kasutatud rakendus, mis aitab graafikutelt tuvastada hinnamustreid ja Fibonacci tasemeid. Tehnoloogia võimaldab klientidel jälgida tuhandeid finantsinstrumente 24 tundi päevas ning automaatselt tuvastada kauplemisvõimalusi. Hinnamustrite tuvastamisel analüüsib rakendus samaaegselt valuutapaare, aktsiaid, indekseid ja toorained ning hinnamustri tuvastamisel teavitatakse kauplejaid koheselt. Rakenduse alammoodul "Powerstats" pakub kauplejatele statistilist informatsiooni kaubeldavate finantsinstrumentide kohta. Samuti aitab kaasa Stop-loss ja Take-profit tasemete seadistamisel ning määratleda instrumendiga seotud riski ja volatiilsust.

Ülevaade Autochartisti peamistest funktsioonidest

Järgnevalt tutvustame lähemalt Autochartisti hinnamustrite tuvastamise tarkvara peamisi eeliseid. Kui need võimalused tunduvad Teile kasulikud, proovige tasuta Autochartist 30 päeva prooviversiooni, mis on kõigile kättesaadav Admiral Marketsi Kaupleja Kabinetis.

MetaTrader Plugin:

All features of Autochartist can now be delivered to your MT4 or MT5 application via a custom plug-in that takes 30 seconds to install. This includes Chart patterns, Fibonacci patterns and PowerStats. Traders can now also easily launch the web-based version of Autochartist from within MetaTrader without needing to sign on again. Potential broker partners are no longer required to allocate any technical resources to have Autochartist as an offering to their account holders. This way of delivering Autochartist signals is particularly appealing to traders that regularly use MetaTrader and to whom Autochartist plays an important role in trade execution.


Chart Patterns:

Autochartist analüüsib korraga nii valuutasid, aktsiaid, futuure kui ka CFD-sid ning tuvastab automaatselt graafikutelt tehnilisi hinnamustreid nagu kolmnurgad, lipud, miinimumid, maksimumid jt. Mustri moodustumisel teavitatakse kasutajaid kas heliga või visuaalselt. Samuti määrab süsteem automaatselt graafikule toetus- ja vastupanutasemed. Hinnamustrite tuvastamise moodul aitab uutel kauplejatel kohandada strateegiat tehnilise analüüsiga ning oluliselt säästa tehnilisele analüüsile kuluvat aega. Samuti aitab rakendus märgata tehinguvõimalusi, mis vastupidisel juhul võiksid jääda märkamata.

Fibonacci Patterns:

Autochartist on indikaator, mis tuvastab automaatselt Fibonacci võtmetasemed, kust teooriast lähtuvalt on oodata tugevamat toetust või vastupanu. Need tasemed mängivad olulist rolli Stop-loss ja Take-profit tasemete määratlemisel ning aitavad kaasa tehingute eesmärkide määramisel. Rakenduses on saadaval Fibonacci korrektsioonitasemed, laiendustasemed, ABCD hinnamustrid, samuti ka keerukamad seadistused nagu "Gartley" või "Butterfly" formatsioon. Samuti saavad kauplejad teavitust moodustumisel olevatest hinnamustritest, mis võimaldab tehingusse sisenemist varakult planeerida ning on heaks abimeheks Fibonacci teooria põhjal kauplemiseks.

Key Levels:

Autochartist Key Levels ehk hinnaliikumise võtmetasemed on tehnilise analüüsi tööriist horisontaalsete toetus- ja vastupanutasemete määratlemiseks. Kauplejaid teavitatakse, kui hinnaliikumine läheneb olulisele võtmetasemele, mis on varem Autochartisti poolt automaatselt tuvastatud.

Powerstats:

PowerStatsi tööriist muudab Autochartisti vajalikuks kauplejatele, kes otsivad valuutade hinnamustrite tuvastamise tarkvara, kust on näha Forexi olulisemad hinnaliikumised. Sellest on kindlasti abi uue kauplemisplaani loomisel või olemasolevate strateegiate ümberhindamisel.

"PowerStats" pakub:

  • Keskmise hinnamuutuse ulatust kindlas ajaperioodis
  • Hinnatõusu/hinnalanguse tõenäosusi (ajalool põhinevaid)
  • Erinevate ajaperioodide maksimaalseid oodatavaid hinnaliikumiste ulatusi (statistilised maksimumid ja miinimumid)
  • Oodatavaid hinnamuutusi päevas või tunnis

Ühe olulisema Autochartist moodulina aitab "Powerstats" kauplejatel tuvastada sobilikke Stop-loss ja Take-profit tasemeid, hinnata instrumentide riski ning valida kauplemiseks sobilikke instrumente.

Market Reports:

Autochartist turuülevaated (Market Reports) on automaatselt koostatud kasutades hinnamustrite tuvastamise süsteemi. Analüüsid on võrreldavad teiste tehnilisel analüüsil põhinevate raportitega või analüütikute arvamustega ning on lihtsasti kättesaadavad kõigile kauplejatele.

See võimaldab maakleritel varustada kauplejaid värske turuinfoga kas e-maili teel või veebipõhiselt ning seda mitmes erinevas keeles. Raportites kajastuvad turud ja instrumendid on võimalik ise eelnevalt määratleda ning saada infot ainult konkreetselt huvipakkuvate instrumentide kohta.

Raportid võivad kasulikud olla ka fondijuhtidele, kes saavad varustada kliente turgudel toimuva infoga kogu kauplemispäeva vältel.

Kokkuvõtteks:

  • Saadetakse regulaarselt kindlatel aegadel
  • Võimalik ise valida sobivad turud/instrumendid
  • Saadaval erinevates keeltes
  • Sobib ka "White-label" partneritele
  • Jälgitav nii veebipõhiselt kui e-maili teel

Event Impact Analysis:

Autochartist teeb koostööd ettevõttega Econoday, et pakkuda kauplejatele innovaatilist tööriista majandussündmuste mõjude analüüsiks. Event Impact Analysis on lihtne ja mugav tööriist majandussündmuse mõjul toimunud hinnaliikumiste analüüsimiseks. See pakub kauplejatele visuaalse ülevaate erinevate valuutapaaride hinnaliikumisest, mis toimusid majandussündmuse mõjul. Sama tööriist on saadaval ka Econoday veebileheküljel. Informatsiooni on võimalik filtreerida riigi, sündmuse või valuutapaari järgi, mis on suureks abiks uudistega kauplejatele.