76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Krüptovaluuta Bubble-O-Meter

Meie võimsa Bubble-O-Meter`i abil saate võrrelda Bitcoini teiste krüptovaluutadega ja tokensitega. See võib olla kasulik, kui hinnatakse alusvara, mille põhineb meie krüptovaluuta CFD, ning leida need, mis on kõige rohkem üle- või alahinnatud.

LEIA LISATEAVET MEIE KRÜPTOVALUUTA BUBBLE-O-METER KOHTA

mis on Bubble-O-Meter krüptovaluuta tööriist & kuidas see toimib?

Meie Bubble-O-Meter on lihtne ja tõhus võimalus pakkuda teile kiiret krüptovaluuta hinnaanalüüsi. Loodetavasti aitab teil see mõista natuke rohkem krüptovaluutade kohta üldiselt. See tööriist võimaldab teil võrrelda krüptovaluutade hindu võrreldes Bitcoiniga, SAP (Supply-Adjusted hinnaga) ja VAP (Volume-Adjusted hinnaga).

Supply-Adjusted hind näitab, milline oleks krüptovaluuta X hind, kui tal oleks sama kauplemismaht nagu Bitcoinil.
Supply-Adjusted hind näitab, milline oleks krüptovaluuta X hind, kui tal oleks sama kauplemismaht nagu Bitcoinil.

Sisuliselt on SAP / VAP suhe oluline mõõdik, mis näitab krüptovaluuta "bubbleness" – mida kõrgem see parameeter on, seda rohkem on krüptovaluuta ülehinnatud Bitcoini suhtes.

Read tabelis on värviga märgistatud järgmiselt:

Red = SAP / VAP > 100%
roheline = SAP / VAP < 100%

Pakume ka ekstra mõõdikuid, näiteks 24-tunni likviidsus – mis näitab krüptovaluuta päeva kauplemismahul põhinevat turuväärtust

Et oleks vähem Bitcoini poole kallutatud, kohandage Bitcoin hind, kasutades lehe ülaosas asuvat nuppu.

kas me oleme kogemas krüptovaluuta mulli?

Krüptovaluutade turuanalüüsi tehes saab selgeks, et edukalt elluviidud projektid nagu Bitcoin ja Ethereum – võivad näida juba liiga kallid. Saadaval on tuhandeid palju odavamaid krüptovaluutasid kordades odavama hinnaga.

Paljud inimesed on krüptovaluutade valdkonnas uued, enamik neist sisenesid krüptovaluuta turule 2017. aastal. Kogemusteta kauplejal on äärmiselt lihtne langeda hinnalõksu, mis tähendab et ta ostab krüptovaluuta, mis tundub odav, jättes sealjuures tähelepanuta majanduslikud meetmed nagu näiteks krüptovaluutade kontodele tarnimine.

Selle tulemusena on krüptovaluuta turg märkimisväärselt ülehinnatud, koos krüptovaluutade kapitalumahuga on ka kasulikud tokensid ja isegi Meem mündid, mis tõusnud miljardeid dollareid.

Meie Bubble-O-Meter-i eesmärk on rõhutada asjaolu, et on krüptovaluutad – sealhulgas top 10 – mis on ülehinnatud võrreldes Bitcoiniga sellises ulatuses, et nad võivad olla olematud võrreldes spekulatiivse Bitcoiniga.

Kas me kogeme krüptovaluuta mulli? Ainult aeg näitab. Meie tööriist toob esile esile krüptovaluutad, mis on suure tõenäosusega rohkem ülehinnatud kui teised.

Lisaks saab seda tööriista kasutada Bitcoini hinnaanalüüsiks võrreldes teiste krüptovaluutadega, samuti potentsiaalselt alandatud hinnaga võrreldes Bitcoiniga.

MEIE KRÜPTOVALUUTA CFD PAKKUMINE

Pakume krüptovaluutade CFD-sid maailma populaarseimatel kauplemisplatvormidel – MetaTrader 4 ja MetaTrader 5. Võite kaubelda võimendusega kuni 1:5. lühikeseks müümine lubatud kogu meie tootevalikul! Lisaks enamike krüptovaluutade aluseks olevat CFD-de pakutakse sageli "roheliselt" – või vähemalt lähedal "rohelisele" – meie Bubble-O-Meteris!

Juhime tähelepanu, et krüptovaluutade hinnainfo (BTCEUR, ETHEUR jt) pärineb kindlatelt krüptovaluutade börsidelt, mis tähendab, et konkreetsetele hindadele on kättesaadav piiratud kogus likviidsust. Vastavad börsid ei ole reguleeritud ega allu finantsregulaatorite järelevalvele. Sellised turud on alles välja kujunemas, väga volatiilsed ning vähese likviidsusega ning krüptorahabörside hinnainfo edastamises võib esineda viivitusi ja tõrkeid. Krüptorahade CFD-dega kauplemiseks tuleb omada piisavalt teadmisi vastavatest blokiahela tehnoloogiatest. Investeerimisel krüptorahadesse või nendega kauplemisel kaasneb märkimisväärne risk kapitali kaotamiseks tänu kõrgele volatiilsusele, tehingukorralduste täitmise probleemidele, spetsiifilistele turusündmustele (nt "tugev kahvel"), regulatiivsetele piirangutele, häkkerite tegevusele, kaevandamise kartellidele või muudele ootamatustele krüptovaluutade ökosüsteemis.