76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Koronaviirus lükkas DAXi 12,000 punkti piirile – mis saab järgmiseks?

Märts 02, 2020 14:18

DAX

Economic Events

Allikas: majandussündmused 2. märtsil 2020 - Admiral Marketsi Forex`i Kalender.


Viimase kauplemisnädala jooksul pöörasid aktsiad vabalangusesse, kuna riskikartlikkus tabas ülemaailmseid finantsturge. See pärines seoses uue teabega koronaviiruse kohta ja selgetest märkidest võimaliku laiaulatusliku terviseohu kohta.

Seoses sellega langes 10-aastaste USA riigivõlakirjade tootlikkus kõigi aegade madalaimale tasemele ning DAX30 CFD murdis alla 12 000 punkti taseme, mis muudab päevagraafikul võimaluse jätkusuutlikult sulguda allpool 12 900 punkti taset ja allpool lihtsat libisevat keskmist (SMA) 200.

Üldiselt peaksime eeldama, et volatiilsus püsib kõrge. Üldine eelis on lähipäevil lühikeste postitsioonide poolel, sest kõige hullem on ilmselt veel ees.Peale seda, kui USA CDC teatas, et tahab valmistada Ameerika avalikkust ette võimaluseks, et nende elu häiritakse koronaviiruse edasisel levikul.

Tehniliselt on režiim pikenenud ja üks võimalus on järsk hüpe, mis muudab riski ja tootluse suhte lühiajaliste tehingute puhul vähem atraktiivseks. Sellest hoolimata viitab pullide lahknevus RSI (14) tunnigraafikul, et karude hoog on raugemas, seda enam, kui majandusse paisatakse võimalikke fiskaalstiimuleid, mis võidakse majandusse tuua selle ergutamiseks. Selle eesmärk on vältida potentsiaalselt suuremat ülemaailmset majanduslangust.

Siiski jääb DAX30 CFD tehniliselt karude poolt kontrollituks allpool 12 780/800 punkti taset, leides võimaliku lühikeste postitsioonide käivitaja umbes 12 370/400 punkti juures:

DAX30 CFD Hourly chart

Allikas: Admiral Markets MT5 koos MT5SE lisarakendusega DAX CFD tunnigraafikul (12. veebruarist 2020 kuni 28. veebruarini 2020). Kasutatud: 28. veebruaril 2020 kell 10.00 GMT

DAX30 CFD Daily chart

Allikas: Admiral Markets MT5 koos MT5SE lisarakendusega DAX30 CFD päevagraafikul (15. novembrist 2018 kuni 28. veebruarini 2020). Kasutatud: 28. veebruaril 2020 kell 10.00 GMT - Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.2015. aastal suurenes DAX30 CFD väärtus 9,56%, 2016. aastal suurenes see 6,87%, 2017. aastal suurenes see 12,51%, 2018. aastal vähenes see 18,26%, 2019. aastal suurenes see 26,44%, mis tähendab, et viie aasta jooksul oli see 34,2% kasvanud.Avastage maailma #1 mitme-varaline kauplemisplatvorm

Admiral Markets pakub professionaalsetele kauplejatele võimalust kaubelda kohandatud ja täiendatud versiooniga MetaTrader 5, mis võimaldab teil kogeda kauplemist oluliselt kõrgemal ja tasuvamal tasemel. Kogege eeliseid, nagu näiteks "Market Heat Map", mis lubab Teil võrrelda erinevaid valuutapaare, et näha, millised neist võivad olla tulusad investeeringud. Lisaks pääsete ligi reaalajas kauplemisandmetele ja veel palju muud. Klõpsake alloleval ribareklaamil, et alustada MT5 Supreme Editioni TASUTA allalaadimist!

TEAVE ANALÜÜTILISTE MATERJALIDE KOHTA

Käesolev teave väljendab täiendavat informatsiooni kõikide analüüside, hinnangute, prognooside, ennustuste, turuülevaadete, nädala prognooside ning mistahes teiste sarnaste hinnangute või informatsiooni kohta (edapidi „Analüüs"), mis on avalikustatud Admiral Marketsi veebilehel. Enne investeerimisotsuse tegemist palume Teil pöörata tähelepanu alljärgnevale:

1. See on turunduskommunikatsioon. Sisu avaldatakse ainult informatiivsel eesmärgil ja seda ei saa mingil juhul tõlgendada investeerimisnõuande või -soovitusena. See ei ole koostatud kooskõlas investeerimisuuringute sõltumatuse edendamiseks kavandatud juriidiliste nõuetega ning selle suhtes ei kohaldata enne investeerimisuuringute levitamist mingisugust ärikeeldu.

2. Iga investeerimisalase otsuse näol on tegemist kliendi isikliku otsusega ning Admiral Markets ei vastuta otsusest tekkinud kahju eest, olenemata sellest, kas otsuse tegemisel on tuginetud Analüüsis esitatud teabele või mitte.

3. Klientide huvide kaitsmiseks ning Analüüsi objektiivsuse kahjustamise vältimiseks on Admiral Markets kehtestanud vastavad sisekorrad huvide konfliktide tuvastamiseks ning käitlemiseks.

4. Analüüsi on koostanud sõltumatu analüütik (Jens Klatt, elukutseline kaupleja ja analüütik, edaspidi "autor") autori isiklike hinnangute põhjal.

5. Kuigi kasutusele on võetud kõik mõistlikud meetmed tagamaks, et Analüüsi allikad oleksid usaldusväärsed ning sisalduv informatsioon oleks esitatud võimalikult arusaadavalt, õigeaegselt, täpselt ning täielikult, ei garanteeri Admiral Markets Analüüsis sisalduva teabe täpsust või täielikkust.

6. Analüüsis avaldatud teave finantsinstrumentide varasema või modelleeritud tootluse kohta ei tähenda Admiral Marketsi poolset otsest või kaudset lubadust, garantiid või viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Finantsinstrumendi väärtus võib nii kasvada kui kahaneda ning vara väärtuse säilimine ei ole garanteeritud.

7. Võimendatud tooted (sealhulgas hinnavahelepingud), on spekulatiivse iseloomuga ning võivad kaasa tuua nii kahju kui kasu. Enne kauplemise alustamist palume teha kindlaks, et mõistate täielikult kaasnevaid riske.