Kauplejate blogi

Tutvuge lähemalt, kuidas Bollingeri koridori kauplemisel kasutada


Head Kauplejad,

Kas kasutate juba indikaatorit Bollinger Bands ehk Bollingeri koridor? Enamik kauplejatest on kuulnud antud indikaatori populaarsusest, kuid ei tea, milles see populaarsus seisneb.

Fakt, et John Bollinger ise on alati keskendunud tehnilise ja fundamentaalse analüüsi kattuvusele ja nende erinevusele, on Bollingeri koridori indikaator tehnilise analüüsi tööriist.

Tänane artikkel...


Tutvu lähemalt


Ühendkuningriigi üldvalimised, 2017: ÜK valimiste võimalik mõju finantsturgudele


Austatud kauplejad,

Ühendkuningriigi ennetähtaegsed valimised läksid täiesti ootamatult. Minu arvates oli kogu selle tähtsa sündmuse vältel lihtsam kaubelda kui Brexiti küsitluse järel. Võime kindlasti öelda, et ÜK peaministri Theresa May tulevik paistab ebakindel pärast tema valimiste õnnemängu, mis näib olevat andnud tagasilöögi.

Esimesed valimisjärgsed küsitlused olid šokeerivad. 2017. valimisjärgne küsitlus...


Tutvu lähemalt


Kuidas kaubelda ennetähtaegsete valimiste ajal


Austatud kauplejad,

need ennetähtaegsed valimised võivad osutuda heaks kauplemisvõimaluseks, kui teate eelkõige, millistel turgudel kaubelda. Oleme teile juba andnud ajaloolise ülevaate viimaste aegade valimistulemustest, seega asume kohe käsitlema turu võimalikke reaktsioone sellele märgilise tähtsusega poliitilisele sündmusele.

1.Ühendkuningriigi üldvalimised, 2017: võimalik mõju

Erakorralistel valimistel panevad oma võimalused proovile viis peamist...


Tutvu lähemalt


Ühendkuningriigi üldvalimised, 2017: Ülevaade hiljutiste valimiste tulemustest


Austatud Kauplejad,

Poliitiline maastik Euroopa Liidus on jätkuvalt ebastabiilne, sest Ühendkuningriik valmistub ennetähtaegseteks valimisteks, mis on määratud 8. juunile.

Brittide jaoks on see olnud üsna heitlik aasta, mis järgnes möödunud aasta juunis peetud rahvahääletusele, kus otsustati napi häälteenamusega (51,9% - 48,11%) EList lahku lüüa.

Kuid kuidas on UK jõudnud poliitilise...


Tutvu lähemalt


Osale tasuta koolitusprogrammis Forex 101 ja võida erinevaid auhinduTutvu lähemalt