Kauplejate blogi

Prantsusmaa presidendivalimised, 2017: Esimese vooru analüüs


Head kauplejad,

Esimene voor on lõppenud, Emmanuel Macron saavutas napi võidu paremäärmuslase Marine Le Peni ees. Meie ennustused läksid täide ja võite selgelt näha, et valuutapaar EUR/USD liikus vastavalt meie eelanalüüsidele ja ootustele.

Investorid üle maailma jälgisid presidendivalimisi ettevaatlikult, kartes, et tõusev populismilaine jätkub ka peale Donald Trumpi võitu USA...


Tutvu lähemalt


Kuidas võiksid Prantsusmaa presidendivalimised mõjutada finantsturge


18. märtsil kuulutas Prantsusmaa põhiseadusnõukogu välja 11 kandidaati, kes olid täitnud tingimused, et osaleda presidendivalimiste esimeses voorus 23. aprillil.

Põhiseadusnõukogu teavitas, et esimese vooru kandidaadid on François Fillon (Vabariiklased); Benoît Hamon (Sotsialistlik Partei); Emmanuel Macron (Edasi!); Nicolas Dupont-Aignan (France Arise); Jean-Luc Mélenchon (Vasakpartei); Nathalie Arthaud (vasakäärmuslik partei Töölisvõitlus); Marine Le...


Tutvu lähemalt


Miks ma usaldan hinnaliikumisi rohkem kui tehnilisi tasemeid?


Head Kauplejad,

Kas olete leidnud end tihti olukorrast, kus hinnaliikumine murrab tugevalt läbi eelnevalt seadistatud võtmetasemetest?

Halb uudis on kahjuks see, et toetus- ja vastupanutasemetega kauplemiseks on vaja kordades rohkem kogemust kui esmapilgul arvatakse. Kuid on ka hea uudis: hinnaliikumiste jälgimine aitab alustavatel ja väiksema kogemusega kauplejatel lihtsamini tuvastada...


Tutvu lähemalt


Miks peaksid kauplejad lõikama kasu madalatest kursivahedest?


Miks peaksid kauplejad lõikama kasu madalatest kursivahedest?

Head Kauplejad,

Kursivahede vähendamine võib olla kauplejate jaoks põnev. „Tasuta" lisaraha koos hea skalpimise strateegiaga võib kauplejal emotsioonid üles lüüa ja tehinguvalmidust tõsta. Teisisõnu võib kaupleja teha tavapärasest rohkem tehinguid.

Toome mõned näited.

Esiteks võrdleme valuutapaare EUR/USD (kursivahe 1 punkt) ja kõrge kursivahega...


Tutvu lähemalt


Alusta reaalsel turul kauplemist minimaalse sissemakse 50 EUR


Head Kliendid,

Meil on hea meel teatada, et 22.12.16-31.01.2017 on Teil võimalik varasema 200 EUR minimaalse deposiidi asemel alustada reaalsel turul kauplemist 50 EUR-st.

Kampaania kehtib nii uutele kui ka olemasolevatele Admiral Markets UK Ltd klientidele, kes ei ole veel reaalsel turul kauplemist alustanud.

Avage reaalne Admiral.Markets tüüpi kauplemiskonto,...


Tutvu lähemalt