Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

5 põhjust kauplemise alustamiseks

November 22, 2017 16:08

Kauplemine on kahtlemata mitmekesine tööstusharu, millel on mitmeid eeliseid. Raske on välja tuua viite põhjust, miks peaks kauplemisega alustama, sest neid põhjuseid on sama palju, kui on maailmas kauplejaid.

Proovime siiski seda teha ning antud artiklis oleme püüdnud kirja panna viis peamist põhjust, mis enamus inimesi kauplemismaailma labürintidesse toovad.

#1

Fakt, et omandate oskused, mis võivad peagi kujuneda hobiks kui mitte täiskohaga tööks

Isegi, kui te ei plaani täielikult oma aega ja ressursse pühendada kauplemisele, omandate te väärt teadmisi finantsturgudest.

#2

Iseenda avastamine

Kauplemine toob teis välja parima, sest see nõuab mitmekülgset tegevust - pidevat õpet, analüüsioskuseid, pühendumist ja enesekontrolli.

#3

Potensiaal kasulikeks investeerimisvõimalusteks

Kauplemisega kaasnevaid riskid, kuid kui õpite riske haldama, on teie võimalused lõputud.

#4

Uute kontaktide leidmine ja kohtumine sarnase maailmavaatega inimestega

Kui teile meeldib suhelda ja soovite oma sotsiaalset ringi laiendada, on kauplemine õige tegevus, mida ette võtta. Seminaridel kohtute uute ja huvitavate inimestega ning teil on võimalus luua uusi tutvusi.

#5

Teadmised tehnoloogiast

Õpite tundma maailma usaldusväärseimat ja populaarseimat kauplemisplatvormi MetaTrader 4, mille loojaks on globaalne turuliider kauplemistarkvara loomisel MetaQuotes Software Corp.

Olenemata sellest, millised on teie eesmärgid, kauplemismaailm on väärt proovimist … ja pidage meeles, et Admiral Markets pakub teile selles igakülgset tuge.