Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Admiral Markets`ist

September 12, 2017 17:46

Admiral Markets on juhtiv internetipõhiste kauplemisteenuste osutaja valuutaturgudel, samuti teistel finantsturgudel, kus saab kaubelda väärismetallide, aktsiate-, toormete-, futuuride-, indeksite-, võlakirjad ja krüptovaluutade CFD-de ehk hinnavahelepingutega. Ettevõte on järjepidevalt laiendanud tegevust üle kogu maailma ning on tänasel päeval rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk.

Ajaloost

1996. aastal alustas Admiral Markets'i asutaja, Alexander Tsikhilov, internetiteenuseid osutava ettevõttega Admiral Telecom, mis 1999. aastast alates hakkas vahendama Forex kauplemisteenuseid, muutes nime Admiral Investment and Securities Ltd.-ks ning laiendamaks oma toodete ja teenuste pakkumist 133 riiki üle maailma Admiral Markets Group-ina.

Koos Tallinnas asuva peakontoriga töötab Admiral Markets'is enam kui 200 inimest.

Meie tooted ja teenused

Admiral Markets osutab kauplemisteenuseid nii valuutaturgudel kui ka teistel finantsturgudel, kus on võimalik kaubelda väärismetallide, aktsiate-, toormete-, futuuride-, võlakirjad-, krüptovaluutade ja indeksite CFD-dega.

Oleme veendunud, et iga inimese edukus peitub temas eneses ja sellest tulenevalt on meie eesmärgiks aidata klientidel realiseerida enda potentsiaal pakkudes professionaalseid kauplemistööriistu ning vajalikke teadmisi.

Admiral Markets'is on meie eesmärgiks abistada kliente läbimõeldud ning ratsionaalsete kauplemisotsuste tegemisel. Seetõttu pakume klientidele erinevaid koolitusmaterjale – näiteks seminarid, mis on loodud kauplemisoskuste arendamiseks ning võimaluste tutvustamiseks kauplemisel valuutade või muude finantsinstrumentidega. Lisaks oleme välja andnud kauplemisteemalisi raamatuid, mis on tõlgitud erinevatesse keeltesse üle maailma.

Turvalisus ja tarkvara

Pühendumine, kaasaegne tarkvara ning kindel kvaliteet võimaldavad pakkuda klientidele läbipaistvat ning parimat kauplemiskogemust.

Admiral Markets on rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk, kus Eestis asuvas peakontoris pakutakse eesti- ning venekeelset klienditeenindust. Küll aga oma teenuseid pakume me läbi Suurbritannias asutatud ettevõtte Admiral Markets UK Ltd., mis muuhulgas võimaldab klientidele pakkuda suuremat investorkaitset.

Admiral Markets UK Ltd tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA), mis on kooskõlas Suurbritannia ja Euroopa Liidu õigusnormidega, sealhulgas Finantsinstrumentide turgude direktiiviga (MiFID).

Selleks, et tagada klientidele turvaline ja mugav juurdepääs maailma finantsturgudele, pakume kauplemiseks usaldusväärseimat ja populaarseimat platvormi, MetaTrader 4, mille loojaks on globaalne turuliider kauplemistarkvara loomisel – MetaQuotes Software Corp.


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.