Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Marketsi mobiilirakendus nüüd saadaval ka Androidile!

Oktoober 12, 2020 14:40


Head kauplejad!


Meil on hea meel teatada, et Admiral Marketsi kauplemisrakendus on nüüd saadaval ka Androidi seadmetele!

Nüüd saate kasutajasõbralikus keskkonnas kaubelda CFD-dega enam kui 4000 erineval turul. Sealhulgas on saadaval Forex, indeksid, metallid ning aktsiad. Kasutage mugavaid rakendusesiseseid funktsioone nagu tagatise eelvaated, lepingute spetsifikatsioonid ja reaalajas klienditugi.

Rakenduse kasutamiseks tehke järgmist:

  • Laadige see alla Google Play veebipoest
  • Kandke rakenduses või veebibrauseris oleva Kaupleja Kabineti kaudu raha üle mobiilsele kontole. Mobiilne konto luuakse esimest korda mobiilirakendusesse sisselogimisel
Meil on rakendusega suured plaanid. Sealhulgas planeerime sinna lisada täiendava valiku graafikud, professionaalsed turu-uudised, investeerimisfunktsioonid ja palju muud. NB! Praegu on rakendus saadaval ainult inglise keeles.


Meil on hea meel, kui jätate rakenduse kohta tagasisidet. Head kauplemist!

Parimate soovidega,

Admiral Markets

Metatrader: Supreme Edition lisarakendus

Kas teadsite, et Admiral Markets pakub MetaTraderi täiendatud versiooni? MetaTrader Supreme Edition pakub kauplemiseks suurepäraseid lisavõimalusi. Saadaval on korrelatsioonimaatriks, mis võimaldab reaalajas võrrelda erinevaid FX valuutapaare. Lisaks pakub Supreme Edition Mini Terminali, mis võimaldab osta või müüa väikese lisaakna kaudu - samal ajal saate jätkata kõige muu vajalikuga. Laadige see TASUTA alla juba täna klõpsates allolevat ribareklaami!