Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Alustava kaupleja Helen`i tutvustus

September 15, 2017 09:19

Minu nimi on Helen. Olen 35-aastane, abielus juba 6 aastat, kolme imearmsa tütre ema. Vanim laps on kohe viiene ja noorim alla aastane. Abikaasa töötab arhitektina ja omab väikest ettevõtet.

Oman majandusalast kõrgharidust, kuid minu õpingud jäävad paraku juba 15 aasta tagusesse aega. Peale kõrghariduse omandamist olen töötanud erinevates ettevõtetes ning tegelenud mitmes erinevas valdkonnas: müügis, turunduses, tegelenud raamatupidamise ja logistikaga.

2008. aasta lõpp oli minu jaoks pöördeline. Eestis algas majanduslangus ja see ei jätnud ka mind ja minu abikaasat puutumata. Saime mõlemad kolme päevase vahega koondamisteated. Sisetunne ütles, et peame kuhugi liikuma ning tegime otsuse minna maailma avastama. 2009. aasta jaanuaris võtsime ette teekonna Austraaliasse, kus veetsime kaks lahedat aastat praktiseerides keelt, töötades ja reisides. 2011 aastal tulime tagasi Eestisse ning 2012 aastal sündis meie esimene tütar. Sealt alates, viimased viis aastat, olen olnud kodune. Elu on kulgenud rahulikult, omas tempos koos lastega.

Kas sul olnud varasemaid kokkupuuteid investeerimisega?

Huvi investeerimise vastu on mul olnud pikemat aega. Juba kooli ajal tekitasid minus huvi aktsiad ja valuutad, kuid nooremana ei olnud paraku vabu vahendeid alustamiseks ning koolis räägitu jäi üsna pinnapealseks. Sel kevadel tegin esimesed sammud investeerimisega aktsiatesse Balti turul. Nüüd, kui kaks esimest last käivad lasteaias ja kodus vaid beebi, on taas aega, et huvipakkuvasse süveneda.

Miks otsustasid projektist osa võtta?

Pakkumine antud projektist osa võtta tuli minu jaoks väga õigel ajal. Juba paar aastat oleme abikaasaga mõelnud, et peaks midagi oma säästudega ette võtma ja mõtlema laste tuleviku kindlustamisele. Kevadel, kui tegin esimesed sammud aktsiaturul, mõtlesingi, et sügisel võiks mõne investeerimisalase koolituse läbida, kuulata teiste kogemusi ning praktiseerida.

Millised on esimesed emotsioonid?

Esimene kohtumine Admiral Markets'is läks üsna ladusalt. Kliendihaldur Hendrik selgitas põgusalt, mis mind ees ootab, juhendas kliendikonto loomisel ja üheskoos tutvusime kauplemisplatvormiga ning tegime esimese prooviostu demokontol.

Omajagu asju on veel segased ja nõuavad süvenemist nagu uute asjadega ikka. Võib-olla kõige olulisem info oli minu jaoks see, et kauplemine käib hinnavahedega. Selles mõttes, et saad panustada nii tõusule, kui langusele ja selle pealt teenida. Samuti on "võimendus" mõiste, mis tuleb endale selgeks teha.

Kas oled juba alustanud kauplemist demokontol?

Olen juba kauplemisega algust teinud, kuid esimesena tekkis mul väike probleem sisse logimisega. Ei pannud tähele, et server tuli valida "demo2". Minu kliendihaldur Hendrik aitas probleemile kiirelt jälile jõuda ning esialgu tegelesin pigem kauplemisplatvormi uurimisega ja jälgisin, mida mu esimene kulla CFD ost, mille Admiral Markets`is avasin, ajaga teeb. Uurin erinevaid funktsioone ja võimalusi, mida platvorm pakub.

Esimesed emotsioonid kasutades demokontot

Eile,07.09.2017, tegin demokontol esimesed tehingud. Tehingu kulla CFD-dega, kus panustasin kursi tõusule, otsustasin sulgeda. Otsus baseerus puhtalt tunde peal, kuna kulla hind on hetkel suhteliselt kõrge. Tehing lõppes kerge plussiga. Edasi mõtlesin, et valuutad on natukene tuttavam teema ja proovin ning vaatan, mis nendega annab ette võtta. Olgu öeldud, et demokontol alustasin 1000 euroga.

Sooritasin 4 valuutaostu, valisin välja EUR versus AUD, NZD, USD. Austraalia dollariga tegin 2 tehingut, kuna olles Austraalias elanud ja sealsetel uudistel ka silma peal hoidnud, siis AUD ost tundus üsna turvaline valik. Samuti tundus turvaline valik USD, kuna ka selle kohta leiab infot igapäevastest uudistest. Päeva lõpuks oli minu 1000 eurot kasvanud 1440 euroni. Pole paha esimeste arglike tehingute kohta.

Esimene mõte oli, kui see asi nii lihtsasti õpitav on, miks ma juba varem ei oleks võinud sellega tegeleda ning miks keegi minu tutvusringkonnas antud valdkonnaga ei tegele.

Täna, 08.09.2017, mõtlesin, et proovin veel valuutadega tehinguid teostadaja valisin välja EUR versus CAD. Hetkel tunnen, et ei tasu ikka pea ees tundmatusesse hüpata, kui ei tea Kanada dollarist mitte midagi. Vaatasin, et hind on madalal – ju ta tõusma peab hakkama, kuid miinus koguneb ja sööb mu eilset kasumit. Esimene õppetund, puhtalt graafiku vaatamisest ei pruugi piisata, turge tuleb tundma õppida!


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.