76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Google teatas oodatust palju väiksemast kasumist kuid analüütikud tõstsid hinnaeesmärki! Miks?

November 04, 2019 11:30

Google'i emaettevõte Alphabet teatas pettumust valmistavast ja oodatust palju nõrgemast kolmanda kvartali kasumist. Tulude ja käibe numbrid šokeerisid alguses turgu, kuid aktsia väärtus langes kõigest 2% kuna mitu analüütikut tõstsid üllatusena aktsia hinnasihi eesmärki. Mis toimub ja mida see Alphabeti aktsiale tähendab? Uurime lähemalt!

Alphabet šokeeris kasuminumbritega! Sukeldume detailidesse!

Pärast kauplemispäeva lõppemist esmaspäeval, 28. oktoobril, teatas Alphabet 10,12 dollarilisest kasumist aktsia kohta. Turg ootas 12,32 dollarit aktsia kohta. See näitaja jäi tunduvalt madalamaks kui ühe aasta eest samas kvartalis teenitud 13,06 dollarit aktsia kohta.

Paljud lühiajalised kauplejad reageerisid nendele numbritele, surudes nimetatud väärpaberi turu avanedes umbes 2% võrra alla. Langus oli siiski tagasihoidlik, sest paljud analüütikud ja investorid keskendusid asjaolule, et kasumi vähenemine oli tingitud muu hulgas ka ettevõtte osaluste maha kandmisest. Sinna kuulusid näiteks Uber Technologies, Lyft ja Slack Technologies.

Tegelikult näitab üksikasjalik tuluaruanne, et Alphabet teenis tulu 40,5 miljardit dollarit, mis on 20% rohkem kui aasta tagasi samas kvartalis. Google'i reklaamitulu suurenes samuti aasta lõikes 17%, kusjuures Google'i kinnisvara on 28,65 miljardi dollariga enimteeniv tuluallikas - aasta lõikes tõusis see 19%. Need numbrid pole üldse nii pahad kui pealtnäha paistavad.

Osa Alphabeti nõrkusest on tingitud ka ettevõtte plaanist osta välja Fitbit, kelle aktsiad tõusid uudiste peale koguni 42%. Õppetund kauplejatele on see, et alati tuleb teha oma kodutööd, mitte toetuda vaid pealkirjale. Heidame pilgu Alphabeti aktsiale.

Kuidas kaubelda Alphabeti aktsiatega

Admiral Markets võimaldab teil spekuleerida Alphabeti aktsiaga, kasutades toodet nimega CFD ehk hinnavaheleping. Sisuliselt võimaldab see kauplejatel instrumenti pikaks osta ja lühikeseks müüa, kasutades võimendust, mille kohta on võimalik rohkem teada saada artiklis Mis on võimendus Forex kauplemisel?.

Allpool on esitatud Alphabeti pikaajaline nädalagraafik:

Allikas: Admiral Markets MetaTrader 5, GOOG, nädalagraafikul - Andmete vahemik: 21. veebruar 2016 - 29. okt 2019, andmetele ligipääs toimus 24. oktoobril 2019 kell 7.42 GMT -

Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.

Eespool esitatud pikaajalises hinnagraafikul näeme, et Alphabeti aktsiate hind on pikemas perspektiivis tõusnud, sest turul on aktsia hinnas alates 2018. aastast toimunud järske pöördumisi. Kuid enne tulude avalikustamist jõudsid Alphabeti aktsiad kõigi aegade rekordtasemeni enne 1300-dollarilise hinnataseme kolmandat korda tagasi lükkamist.

Must horisontaalne vastupanujoon näitab hinnataset, milles ostjad ei ole ajalooliselt suutnud läbi murda. Kui graafikule lisada trendijoon, mis on hoidnud pikaajalist suundumust, aidates hinda hoida üha kõrgemal, näitab see, et Alphabeti aktsiad kauplevad klassikalisel hinnamustril, mida nimetatakse tõusvaks kolmnurgaks, nagu on näidatud alljärgneval joonisel:Allikas: Admiral Markets MetaTrader 5, GOOG, nädalagraafik - Andmete vahemik: 21. veebruar 2016 - 29. okt 2019, Ligipääs andmetele toimus 24. oktoobril 2019 kell 7.52 GMT -

Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.

Seda tüüpi mustri puhul kaldub turg kauplema ülemiste ja alumiste toetus- ja vastupanujoonte vahel (näidatud mustas). Tegelikult on Alphabeti aktsiad ikka veel pikaajalises konsolideerumises, kus vahepeal tekivad lühiajalised trendid. Kuid nüüd on hind kriitilises punktis. Kas ta jätkab kauplemist tõusva kolmnurga ja 1300-dollarilise taseme languse vahel või seekord juhtub teisiti ja hind murrab lõpuks kõrgemale?

CNN Businessi küsitluses osalenud 41 analüütikust on Alphabeti aktsiate keskmine hind 1450 USD, kõrgeim hinnaeesmärk on 1907 USD ja madalaim hinnaeesmärk 1250 USD. Kuigi analüütikute hinnaeesmärgid muutuvad, kujutab mediaan endast võimalust saavutada olulise hinnatõuke ülesse - seda juhul kui ostjad suudavad horisontaalsest vastupanutasemest läbi murda, mis jääb täpselt alla 1300 USD piiri.

Kuigi Alphabeti sissetulekuaruanne maalib kõleda pildi, siis selle detaile vaade annab meile aga hoopis teistsuguse pildi. Kuidas Sina seda kaubelda kavatsed?

Kui tunnete inspiratsiooni kauplemise alustamiseks või see artikkel on andnud teie olemasolevatele kauplemisteadmistele täiendavat teavet, on teil ehk hea meel teada, et saate Admiral Marketsi pakutava MetaTrader 5 kauplemisplatvormi täiesti tasuta alla laadida ning kasutada mitmeid varaklasse ja täiustatud kauplemisvidinaid.

MT5 kauplemisplatvorm

TEAVE ANALÜÜTILISTE MATERJALIDE KOHTA

Käesolev teave väljendab täiendavat informatsiooni kõikide analüüside, hinnangute, prognooside, ennustuste, turuülevaadete, nädala prognooside ning mistahes teiste sarnaste hinnangute või informatsiooni kohta (edaspidi „Analüüs"), mis on avalikustatud Admiral Marketsi veebilehel. Enne investeerimisotsuse tegemist palume Teil pöörata tähelepanu alljärgnevale:

1. See on turunduskommunikatsioon. Sisu avaldatakse ainult informatiivsel eesmärgil ja seda ei saa mingil juhul tõlgendada investeerimisnõuande või -soovitusena. See ei ole koostatud kooskõlas investeerimisuuringute sõltumatuse edendamiseks kavandatud juriidiliste nõuetega ning selle suhtes ei kohaldata enne investeerimisuuringute levitamist mingisugust ärikeeldu.

2. Iga investeerimisalase otsuse näol on tegemist kliendi isikliku otsusega ning Admiral Markets ei vastuta otsusest tekkinud kahju eest, olenemata sellest, kas otsuse tegemisel on tuginetud Analüüsis esitatud teabele või mitte.

3. Klientide huvide kaitsmiseks ning Analüüsi objektiivsuse kahjustamise vältimiseks on Admiral Markets kehtestanud vastavad sisekorrad huvide konfliktide tuvastamiseks ning käitlemiseks.

4. Analüüsi on koostanud sõltumatu analüütik (Jitan Solanki, elukutseline kaupleja ja analüütik, edaspidi "autor") autori isiklike hinnangute põhjal.

5. Kuigi kasutusele on võetud kõik mõistlikud meetmed tagamaks, et Analüüsi allikad oleksid usaldusväärsed ning sisalduv informatsioon oleks esitatud võimalikult arusaadavalt, õigeaegselt, täpselt ning täielikult, ei garanteeri Admiral Markets Analüüsis sisalduva teabe täpsust või täielikkust.

6. Analüüsis avaldatud teave finantsinstrumentide varasema või modelleeritud tootluse kohta ei tähenda Admiral Marketsi poolset otsest või kaudset lubadust, garantiid või viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Finantsinstrumendi väärtus võib nii kasvada kui kahaneda ning vara väärtuse säilimine ei ole garanteeritud.

7. Võimendatud tooted (sealhulgas hinnavahelepingud), on spekulatiivse iseloomuga ning võivad kaasa tuua nii kahju kui kasu. Enne kauplemise alustamist palume teha kindlaks, et mõistate täielikult kaasnevaid riske.