Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Heleni demokontol kauplemise lõpptulemused

Oktoober 30, 2017 14:40

16.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 27 päeva

Täna on esimene professionaalse koolituse päev. Professionaalset kauplemise koolitust viib läbi Konstantin Gorbunov ja toimub järgmise 5 päeva jooksul. Kohtusime Konstantiniga juba enne koolituse algust ja vaatasime üle minu eelmise nädala tehingud. Kuigi minu kontojääk ei ole palju kasvanud, olin sellegipoolest teinud mõned väga head tehingud ning turule sisenemised. Lottide kasutamist olen tugevalt piiranud, püüdnud saavutada stabiilsust ja tegutsenud 0.2 lotiste tehingumahtudega. Sain veel näpunäiteid, millele tähelepanu pöörata. Oligi juba aeg esimeseks profikoolituseks, millest võtsid osa ka teised kauplemishuvlised ja esimene koolituspäev möödus sissejuhatavalt teemasse. Vaatasime üle põgusalt kõik, millest tuleb sügavamalt juttu järgnevatel koolituspäevadel. Hommiku poole tegin ka mõne tehingu ja osalesin veebikoolitusel, milles käsitleti nädala turuanalüüsi.

Kontojääk 1249 EUR, 10 tehingut, millest 6 jätsin avatuks.

17.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 28 päeva

Professionaalse koolituse teine päev, teemaks Ellioti laineanalüüs, mis teoorias on lihtne - 5 lainet. Siksak üles alla/ üles alla, aga praktikas on see analüüs keeruline. Kuidas aru saada, kus laines praegu instrument on, kuhu liigub, mis on korrelatsioon? Ja siis lisaks veel impulsid, flatid, sik-sakid. No selle ühe kolmetunnise koolitusega seda küll pole võimalik endale selgeks teha, see nõuab ikka palju palju töötunde, et aru asjast saada, aga paljude jaoks see meetod toimib ning kindlasti on efektiivne, kui asi selgeks õppida. Julgen tunnistada, et ma ei saanud suurt midagi aru :)

Kokku 6 tehingut, kõik jätsin avatuks.

Kontojääk 1173 EUR.

18.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 29 päeva

Täna oli mul professionaalse koolituse kolmas päev. Teemaks fundamentaalne analüüs. Kuidas ja kust vaadata uudiseid? Kalendri lugemisoskus. Missugused uudised on olulised, millised mitte nii olulised? Kuidas saada aru üldpildist, mis turul toimub jne? Kõigest sellest rääkisime koolitusel. Intressimäära uudised on eriti suured turuliigutajad ja seal võib olla suur teenimiskoht. Väga huvitav oli. Olen uudiseid ka varem juba jälginud, kuid selline samm-sammult läbi vaatamine, näidete põhjal, oli väga hea. Lühidalt öeldes on väga olulise kaaluga intressi, töötusemäära ja inflatsiooni puudutavad uudised ning oluline on jälgida, millal põhiliste keskpankade liidrid kõnet peavad ja mida räägivad, sest ainult nende kõne võib hindu tugevasti üles või alla liigutada. Oluline on meeles pidada, et trend on alati uudisest tugevam, sest kui trend on langev ja uudis toob tõusu, siis peale tõusu langus jätkub.

11 tehingut, tulemus kokkuvõttes negatiivne. Nädala alguses avatud tehingutest mõned hakkasid ikka väga suureks miinuseks paisuma. Otsustasin sulgeda tehingud enne kui päris hapuks lähevad.

Kontojääk 980 EUR.

19.10. 2017 demokontol kauplemise kogemust 30 päeva

Profesioonaalse koolituse neljas päev, mille peamiseks teemaks oli tehniline analüüs. Erinevad graafikute liigid: joon-küünal-varb graafikud. Trendid, nipid kuidas trendi jõudu määrata ja kestvust prognoosida. Toetus ja vastupanutasemed, kanalid ja läbimurded.

Kontojääk 1187 EUR, 10 tehingut, millest 4 jätsin avatuks.

20.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 31 päeva

Täna oli professionaalse koolituse viimane ehk viies päev. Terve koolituse pühendasime kauplemise praktiseerimisele. Avasime mitmeid tehinguid, otsisime impulsse 5 minuti graafikult, küünalgraafikutest haamreid jne. Tegime lühiajalisi tehinguid kulla, nafta ja krüptorahadega. Kui leidsime võimaluse tehingu teostamiseks, avasime selle. Osad tehingud jätsime ka nädalavahetuseks avatuks. Õhtul veel korra piilusin, kas saan veel ehk mõne tehingu teha enda demokontol, kuid kell 21.00 oli vaikus hinnaliikumistes. Nädal oli intensiivne ja täis informatsiooni ja nüüd läheb aega, et kogu info korralikult läbi töötada.

Kokku 26 tehingut, millest 7 avatud.

Kontojääk 1237 EUR.

23.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 32 päeva

Nagu nädala algusele kohane, oli jälle kiire päev. Sellegi poolest tegin 17 tehingut. Üle nädalvahetuse jäetud EUR/GPB valuutapaari tehingud liiguvad alla ja miinusesse, kuid mul ei ole seda tunnet, et nad mulle kaotust toovad, näen graafikult, et ta teeb oma languse ära, võibolla läheb veidi sügavamale, kui ma oleks arvanud, kuid mingi hetk peaks siiski hakkama üles tagasi minema. Otsustasin juurde avada veel 3 ostutehingut selle instrumendiga. Sisetunne on hea igatahes. Peale lõunat järelvaatasin ka veebikoolitust nädala analüüsist ja tegin märkmeid, et neid hiljem rahulikult ise üle vaadata ja otsustada, kas kaubelda mõne valuutapaariga või mitte.

Kokku 17 tehingut, millest 8 jäetud avatuks ja nende hulgas 5 EUR/GPB paariga tehingut. Suletud tehingutest tõid põhikasumi Jeeniga seotud valuutapaarid.

Kontojääk kokkul 1319 EUR.

24.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 33 päeva

Kokku teostatud 18 tehingut, 7 ootavad oma aega, millal saab sulgeda. EUR/GPB paariga läkski kõik hästi. Kõik 5 tehingut sulgusid kasumiga. Olin tabanud ostutehinguks õiged momendid. Avasin Buy positsioonid juurde eile hommikupoolikul ja peale lõunat hakkas graafik kenasti üles liikuma. Kuna üks GPB/AUD tehing liikus vales suunas, siis selle olin sunnitud sulgema ja kasum EUR/GPB tehingutest jäi paraku selle võrra väiksemaks. Kauplesin õhtul veidi ka kullaga ja ma ei saa aru, mis juhtus. Kell 22 õhtul hakkas kulla graafik kiirelt tõusma ning mina olin paar minutit varem just tehingu avanud ostu positsiooniga. Ise veel imestasin, mis toimub, tavaliselt nii kiirelt hind ei tõuse. Uurisin ka uudiseid ja kalendrit, ei olnud midagi, mis võiks viidata kulla hinnatõusule. No igatahes, kuidagi jäin ikkagi rongist maha. No väikse kasumi küll võtsin, kuid õigest sulgemismomendist jäin ma ilma.

Kontojääk 1366 EUR.

25.10.2017 demokontol kauplemise kogemust 34 päeva

On aeg võtta kokku tulemused demokontoga. Täna oli mul kiire koolitus Kristo Krummiga, kellega rääkisime kauplemispsühholoogiast. Jällegi - väga huvitav oli! Loodetavasti on sellest homme abi, kui päris rahaga kauplemist alustan. Ehk oskan oma emotsioone paremini juhtida ja stressi eemale hoida.

Lisaks kohtusin taas Konstantiniga ja vaatasime üle demokontol tehtud tehingud ja prognoosid. Vaatasime üle statistika. Esimeste kohtumistega sai paika pandud, et pean tööd tegema tehingumahtudega ning oma kaotuste suurustega. Praegusel hetkel olen jõudnud nii kaugele, et suuri numbrilisi kaotusi enam läbi pole lasknud. Tehinguid teen 0.2 ja 0.1 lotiga. Kui tehing liigub negatiivseks, siis olen püüdnud õigel hetkel kaotuse vastu võtta ja minna lihtsalt edasi.

Summadest rääkides. Kuna mul on hetkel demokontol veel avatud tehinguid, siis kirjutan siia hetkesumma, mis kontol on ja selleks on 1525 eurot. Demokontol alustades oli 1000 eurot ehk kasum 52,5%. Protsendi suurust vaadates ei ole üldse paha 6 nädala kohta. Kui arvestada pensionifondide, aktsiate ja muude finantsvarade aastatootlust, on see väga kena number. Kuigi summalised eesmärgid ja ootused olid mul mõttes suuremad ja vahepeal olin ma oma summalisele eesmärgile väga lähedal, ei ole mul siiski põhjust olla pettunud tulemuses. Õnneks demokonto võimaldab riskivabalt katsetada indikaatoreid, strateegiaid ja seda kõike ma ka tegin selle aja jooksul. Nüüd on aeg alustada kauplemist juba reaalsel turul. Loodetavasti sujub ka reaalkontol kõik kenasti :)

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.