Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Heleni teine nädal päris rahaga kauplemises

November 08, 2017 15:40

Neljapäev, 2 November

EUR/USD valutaapaariga tehingud sain kinni. Kasumiga. Need ei olnud just väga õnnestunud tehingud tegelikult kui arvestada, et istusin nendes tehingutes 5 päeva. Minu plaan ei ole pikaaegseid tehinguid teha. Sisuliselt hoidsid need tehingud vaid raha kinni. Ja kuigi mulle tundub, et hetkel jätkub graafiku suund üles ronimist, siis panin siiski tehingud kiirelt kinni. Põhimõtteliselt kohe kui Swap oli ka kaetud, et tehingud ikka positiivesks jääks. Vähemalt sain vaba kaplemisruumi juurde.

Lisaks olen teinud osad tehingud 0.01 lotiga, et katsetada Fibonaccit. Ütleme nii, et katsetamine on sente mu kontole ikka juurde kogunud.

Kokku 14 suletud tehingut, 7 avatud tehingut. Lahtistest tehingutest on naela tehingud päris suures miinuses. Uudise pealt läksid mu EUR/GPB ja GPB/JPY tehingud mõlemad miinusesse. Kahjuks ei olnud ma sel hetkel arvuti taga. Ma teadsin küll, et üsna tähtis uudis tuleb kella 2 ajal, kuid mul polnud võimalust seda kaubelda. Tehingud olid avatud kolmapäeval ja sel hetkel liikusid õiges suunas. Nagu näha turg on ettearvamatu. Mõlema tehinguga on jooksvat kahjumit praegu 100 eurot. Jälgin olukorda, ühega -260 pippi ja teisega -130 pippi. Tehingud 0.05 Lotiga.

Kontoseis: 1088 EUR

Reede, 3 November

USD/CAD valuutapaariga tehing läks täitsa kenasti uudist kaubeldes 0.1 lotiga. Kuid Fibonacci katsetustehingud täna kogusid pigem väikseid miinuseid.

Tegin umbes 20 tehingut, neist 9 sulgesin kahjumiga. EUR/GPB ja GPB/JPY tehingud ikka veel lahti. Terve päeva jälgisin mis nad teevad. Kuna aga kahjum seisis suht sama koha peal terve päeva, siis jätsin veel lahti, et vaadata mis esmaspäev toob. EURGPB-ga on mul Sell tehing ja sellega tundub, et graafik liigub edasi alla nagu mul vaja, jooksev kahjum praegu 70 euro ringis, see tähendab, et 30 eurot vähem kui eile. GPB/JPY-ga natuke teine teema, sellega mul avatud Buy tehing, no ei tea, võib vabalt veel alla poole liikuda. Minu õnnetuseks ei olnud mul Stop-Lossi peale pandud ja tundub, et kordub sama stsenaarium, et istun tehingutes nagu EURUSD-ga.

Vaatasin üle ka kalendri, esmaspäeval naela mõjutavaid uudiseid ei ole kirjas, kuid on Jeeni, Eurot, Usd ja Aud ja Nzd uudiseid. Tõenäoliselt valin nendest midagi kauplemiseks ja hoian oma lahtistel tehingutel silma peal.
Kontoseis: 1106 EUR

Esmaspäev, 6 November

Juba traditsiooniliselt vaatasin webinari nädala prognoosi kohta, tegin märkmeid, et neid hiljem rahulikult läbi vaadata. Samuti kohtusin taas Konstantiniga ja vaatasime üle tehingud. Tegin ka mõned tehingud. Kuna CADi tehingud läksid eelmise nädala lõpus mul hästi, siis jätkasin samade valuutapaaridega. Muidugi olid käigus ka paar muud tehingut mis nii hästi ei läinud. Sisuliselt kontoseisus muutusi ei ole.

Kontoseis: 1106 EUR

Teisipäev, 7 November

Täna tegin tehingud kulla, NZD ja CAD-paaridega peamiselt. CAD- paarid tootsid kasumid, teised paraku kahjumit. Olen nüüd vapralt stoplosse tehingutele peale määranud, kuid tundub, et liiga lähedale. Palju tehinguid jookseb lukku. Tunnen, et pean oma plaanis midagi muutma, kuid ei suuda aru saada mida. Tundub, et tehingumahud olen korda saanud. Teen enamus tehinguid 0.05 lotiga. See annab mul võimaluse rohkem tehinguid vajadusel avada. Endiselt on mul lahti 2 naela tehingut. 2 tehingut õnnestus kasumlikult sulgeda.

Kui ma oma toimetamistest olen rääkinud, siis tihtipeale uuritakse pippide kohta. Metatraderis saab küll lahtistele tehingutele seadistada kasumi nägemise pippides. Kuid statistika/aruande leht seda ei võimalda. Nii siis sidusin oma konto ära myfxbook.com lehel. Seal on siis võimalik näha täpsemat aruandlust. Kaasaarvatud kui palju ma tehingutest pippe olen kätte saanud, millega olen plussis ja miinuses paaride lõikes. Päris põnev. Nt kõige rohkem pippe olen saanud kätte GPB/JPY paariga, 238, 85% kasumlikud tehingud. Kõige suurem kahjuma aga CADJPY tehinguga 104 pippi, 44% kasumiga tehinguid selle paariga.

Kontoseis 1091 EUR

Kolmapäev, 8 November

Täna tegin umbes 20 tehingut. Võtsin eesmärgiks parandada nende paaride tulemusi, mis myfxbook lehel pippidega miinuses olid. Nii, mõnigi tulemus õnnestus parandada, nt kuld oli mul kahjumis summaarselt. Nüüd aga kasumis. Kulla tehingud on üldse täna hästi õnnestunud, 0.1 lotiga.

Ikka pean midagi oma stoppidega ette võtma, ikka jooksevad kinni. 10 pippi hinna kõikumisruumiks on vist liiga vähe. Kui ma hommikul tehingu avan, ja tunni pärast on see kasumis, siis 3 tunni pärast on aga tihtipeale tehing kinni läinud kahjumiga.

Ilmselt järgnevatel päevadel vähendan kaubeldavate instrumentide arvu ka.

Kontoseis: 1081 EUR


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.