76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Goldman Sachs annab löögi Apple`i aktsiale! Kas Apple võib kukkuda 27%?

Oktoober 06, 2019 17:09

Üks maailma enim tunnustatumaid investeerimispanku, Goldman Sachs, on Apple'i aktsia hinnasihti kärpinud vaid 165 dollarini aktsia kohta. Pank on andnud nimetatud väärtpaberile võrreldes teiste analüütikutega madalaima hinnangu. Nende arvates võib väärtpaberi hind 30% madalamale kukkuda.

Trading Apple Shares

Selles artiklis arutame Goldman Sachsi hinnakärpe põhjuseid ja seda, mis võiks Apple'i aktsiaid ees oodata. Hakkame pihta!

Apple`i hinnakärbe: Raamatupidamine ja Apple TV Plus

Üks põhjuseid, miks Goldman Sachs vähendas Apple'i aktsiate hinnaeesmärki, on ettevõtte raamatupidamismeetod tehnoloogiaettevõtte uue teenuse Apple TV Plus jaoks. Septembri alguses teatas Apple, et iPhone'i, iPadi, Maci ja Apple TV toodete mis tahes uue riistvaramüügi puhul toimub tasuta üheaastane periood Apple TV Plus teenusele. Teenus käivitatakse novembris ja selle maksumuseks on 5 USD kuus.

Apple TV Plus prooviversioon seoks kasutaja aastapikkuseks perioodiks toote ostuhetkel. Mõnede analüütikute sõnul kahjustab see meetod iPhone'i marginaalide tõusmist, kuna madalam keskmine müügihind ei kompenseeri allahindlusega müüdud kaupade maksumust.

Klientidele saadetud teates kirjutas Goldman Sachsi analüütik Rod Hall järgmist: „Apple'i raamatupidamismeetod viib riistvarast saadava tulu tegelikult teenustesse, kuigi kliendid ei näe end maksvat TV+ eest. Kuigi see võib tunduda Apple'i teenuste tulude jaoks mugav, on see samavõrd ebamugav nii riistvara rakendusteenuste pakkujatele kui ka suurte müügikvartalite kasumimarginaalide jaoks.

Apple'i aktsiad langesid pärast nimetatud teate avaldamist koheselt 2,6%. Apple vastas siiski märkusele, milles vaidlustati Goldman Sachsi analüüs. Vastuses väideti, et „nad ei eelda, et Apple TV+ kasutuselevõtt, sealhulgas teenuse raamatupidamiskäsitlus, avaldaks olulist mõju finantstulemustele." Aktsiad tõusid pärast uudise ilmumist, kuid lõpetasid siiski päeva madalamal, nagu on näidatud allpool Apple'i graafikul:

Allikas: Admiral Markets MetaTrader 5, AAPL. Päevagraafik alates 18. aprillist 2018 kuni 24. septembrini 2019. Andmetele ligipääs toimus 24. septembril 2019 kell 8:05 BST - Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.

Kuidas Apple't kaubelda? (AAPL)


Admiral Markets võimaldab teil spekuleerida Apple'i hinnaga, pakkudes toodet, mida nimetatakse hinnavahelepinguteks. Põhimõtteliselt võimaldab see kauplejatel instrumendiga pikaks ja lühikeseks minna.

Allpool on esitatud nädalagraafik Apple'i aktsia hinnast:

Allikas: Admiral Markets MetaTrader 5, AAPL, nädalagraafik 23. juulist 2006 kuni 24. septembrini 2019. Andmetele ligipääs tomus 24. septembril 2019 kell 8:08 BST - Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.


Apple'i pikaajaline hinnadiagramm näitab selgelt aktsia tõusu. Siiski on olnud ka perioode, mil aktsia kukkus. Suurim langus toimus 2018. aasta oktoobrist kuni 2019. aasta jaanuarini. Ehkki lühiajalised kauplejad võivad kaubelda võimalike nõrkuste peale, võivad pikemaajalised kauplejad oodata, et nõrkuste ilmnemisel osta.

Teie valitud strateegia sõltub teie eelistatud kauplemisstiilist ja strateegiast. Meie juhendis „Parimad kauplemisstrateegiad aastaks 2019" saate rohkem teavet eri tüüpi kauplemisstrateegiate kohta.

Nüüd vaatame aga Apple'i graafikut lühemal ajaskaalal, nagu näiteks päevagraafikul.

Allikas: Admiral Markets MetaTrader 5, AAPL. Päevagraafik alates 18. aprillist 2018 kuni 24.septembrini 2019, 24. septembril 2019 kell 8:19 BST - Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.

On selge, et Goldman Sachsi soovitus on suurejooneline. 165-dollariline hinnasiht tähendab umbes 27% langust 13. septembri kõrgeimalt tasemelt teate avaldamise päevast. Samuti ei pruugi olla nii palju inimesi, kes tahavad Apple'i tulevase kasvu vastu kaubelda. Mõned kauplejad võivad oodata suuremat selgust USA ja Hiina vahelise kaubandusleppe osas. Kui kokkuleppele jõutakse, võib üleilmne aktsiaturu ralli olla väga tõenäoline. Kuid praegu pole sellele lõppu näha.

Sellisel juhul võivad kauplejad kasutada oma otsuste tegemise abistamiseks tehnilist analüüsi. Sellised vahendid nagu toetus- ja vastupanutasemed võivad osutuda üsna kasulikuks, sest sageli annavad need vihjeid selle kohta, kus ostjad ja müüjad võivad tehinguid teha.

Näiteks alumisel graafikul olevat sinist diagonaaljoont nimetatakse trendijooneks. Tegelikult on see suundumus aidanud ostjaid turul hoida. Kauplejad kasutavad seda liini pikkade positsioonide otsimiseks senikaua, kuniks hind püsib sellest kõrgemal.

Allikas: Admiral Markets MetaTrader 5, AAPL. Päevagraafik alates 18. aprillist 2018 kuni 24. septembrini 2019. Andmetele ligipääs toimus 24. septembril 2019 kell 8:19 BST - Palun arvestage, et varasemad tulemused ei ole usaldusväärsed tulevaste tulemuste või tulevase tulemuslikkuse näitajatena.

Kui hind langeb trendijoonest madalamale, on see märk sellest, et ostjad ei ole nõus turule astuma. See tähendab, et müüjad võivad kontrolli endale saada. Trendijoone katkemine võib tuua Apple'i hinna Goldman Sachsi sihtmärgi suunas, kuid sinnani on veel pikk tee minna - kuidas te seda kaubelda kavatsete?

Üks võimalus on kasutada kauplemisplatvormi MetaTrader 5. See võimaldab kaubelda mitmel varaklassil ja tagab juurdepääsu tasuta reaalajas turuandmetele, analüüsidele ning paljule muule! MetaTrader 5 koheseks allalaadimiseks klõpsake alloleval ribareklaamil ja saate selle TASUTA!

KULD

TEAVE ANALÜÜTILISTE MATERJALIDE KOHTA

Käesolev teave väljendab täiendavat informatsiooni kõikide analüüside, hinnangute, prognooside, ennustuste, turuülevaadete, nädala prognooside ning mistahes teiste sarnaste hinnangute või informatsiooni kohta (edaspidi „Analüüs"), mis on avalikustatud Admiral Marketsi veebilehel. Enne investeerimisotsuse tegemist palume Teil pöörata tähelepanu alljärgnevale:

1. See on turunduskommunikatsioon. Sisu avaldatakse ainult informatiivsel eesmärgil ja seda ei saa mingil juhul tõlgendada investeerimisnõuande või -soovitusena. See ei ole koostatud kooskõlas investeerimisuuringute sõltumatuse edendamiseks kavandatud juriidiliste nõuetega ning selle suhtes ei kohaldata enne investeerimisuuringute levitamist mingisugust ärikeeldu.

2. Iga investeerimisalase otsuse näol on tegemist kliendi isikliku otsusega ning Admiral Markets ei vastuta otsusest tekkinud kahju eest, olenemata sellest, kas otsuse tegemisel on tuginetud Analüüsis esitatud teabele või mitte.

3. Klientide huvide kaitsmiseks ning Analüüsi objektiivsuse kahjustamise vältimiseks on Admiral Markets kehtestanud vastavad sisekorrad huvide konfliktide tuvastamiseks ning käitlemiseks.

4. Analüüsi on koostanud sõltumatu analüütik (Jitan Solanki, vabakutseline autor, edaspidi "autor") autori isiklike hinnangute põhjal.

5. Kuigi kasutusele on võetud kõik mõistlikud meetmed tagamaks, et Analüüsi allikad oleksid usaldusväärsed ning sisalduv informatsioon oleks esitatud võimalikult arusaadavalt, õigeaegselt, täpselt ning täielikult, ei garanteeri Admiral Markets Analüüsis sisalduva teabe täpsust või täielikkust.

6. Analüüsis avaldatud teave finantsinstrumentide varasema või modelleeritud tootluse kohta ei tähenda Admiral Marketsi poolset otsest või kaudset lubadust, garantiid või viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Finantsinstrumendi väärtus võib nii kasvada kui kahaneda ning vara väärtuse säilimine ei ole garanteeritud.

7. Võimendatud tooted (sealhulgas hinnavahelepingud), on spekulatiivse iseloomuga ning võivad kaasa tuua nii kahju kui kasu. Enne kauplemise alustamist palume teha kindlaks, et mõistate täielikult kaasnevaid riske.