Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Kõik, mida pead teadma kauplemise alustamiseks

September 17, 2017 19:10

Kauplemisega alustamine ei ole ülemäära lihtne, ent see ei ole ka raketiteadus. Kauplemist on võimalik õppida. On teatavad näpunäited, mida tuleks arvesse võtta, tehes oma esimesi samme CFD- ja valuutaturgudel edukaks kauplejaks saamise poole. Tutvume lähemalt kolme oluliseima näpunäitega, millele tähelepanu pöörata kauplemise alustamisel.

1. Harivad kursused

Kui olete otsustanud alustada kauplemisega, tuleks esmalt täiendada oma baasteadmisi ning kõige sobilikum selleks on asjakohase koolituse läbimine. Admiral Markets pakub vajalike kauplemisalaste teadmiste omandamiseks ning täiendamiseks nii seminare, veebikoolitusi kui ka raamatuid. Näiteks tasuta ja 100% veebipõhine õppeprogramm Forex 101, mis aitab kogemusteta kauplejatel alustada kauplemist.

2. Harjutamine (mis teeb meistriks)

Kauplemise harjutamiseks on soovitatav avada endale demokonto. Demokonto võimaldab riskivabalt proovida kauplemist, teistida kauplemisstrateegiat, õppida turge analüüsima ja aitab kaasa kauplemiskogemuse saamisele. Avage endale Admiral Markets`i demokonto, et proovida riskivaba kauplemist reaalsetel turutingimustel.

3. Kauplemisteenuste osutaja valimine

Olles valmis alustama kauplemist reaalsetel turgudel reaalse rahaga, on vajalik valida usaldusväärne teenusepakkuja. Internetiavarustes leidub palju kauplemisteenuse osutajaid, kes köidavad kauplemishuvilisi erinevate pakkumistega. Kuidas valida endale õige kauplemisteenuste osutaja?

Esmalt soovitame teha nimekirja usaldusväärsetest kauplemisteenuste osutajatest ning valida enda partneriks maakler, kelle tegevust reguleeriks kõrgelt hinnatud finantsjärelvalve. Admiral Markets UK Ltd tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA), kes kontrollib, et investeerimisühingute tegevus oleks kooskõlas Suurbritannia ja Euroopa Liidu õigusnormidega, sealhulgas Finantsinstrumentide turgude direktiiviga (MiFID).

Kauplejaks olemine nõuab pühendumist ja aega. Olles kindel oma soovis kauplejaks saada, juhinduge kolmest eelnimetatud sammust, et alustada kauplemist turvaliselt. Pärast põhitõdede omandamist on soovitatav jätkata eneseharimist ning kauplemisalaste teadmiste täiendamisest. Enne reaalse rahaga kauplemist harjutage riskivabalt virtuaalsel demokontol, ning uurige lähemalt teenusepakkujat, kellele usaldata oma reaalse raha. Head kauplemist!

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.