Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Konstantini kauplemisnädal 8-14.11.2017

November 15, 2017 15:40

8.11.2017

Tulenevalt teisipäevasest stardilainest ülesse, oli kolmapäeva hommikul plaanisin avada ostutehingu valuutapaariga USD/CAD. Teostasingi ostutehingu hinnal 1.2766, kuid samal päeval hakkas kurss hoopis langema. Jätsin tehingu avatuks, kuna miinus päeva lõppedes oli juba 20 punkti. Lisaks teostasin ostutehingu valuutapaariga EUR/GBP hinnal 0.8826, arvates, et päeva jooksul jõuab kurss minu vastupanupunktini ja sulgen tehingu ligilähedale hinnal 0.8870. Ka see valuutapaar ei liikunud minu ootustele vastavalt ning jätsin tehingu avatuks nagu valuutapaariga USD/CAD. GBP/USD valuutapaariga teostasin müügitehingu, mille tulemusel sain tehingu sulgeda ning jäin päeva lõpuks nulli.

9.11.2017

Eelmisest päevast on mul kaks avatud tehingut valuutapaaridega USD/CAD ja EUR/GBP. Justkui oleks see kirjutamata reegel, kuid Kanada dollariga tehtud tehinguga jäin ma miinusesse. Mõne tunni möödudes moodustas antud paar H4 graafikul „buy küünla", mida kutsutakse ka „haamriks" ja ostsutasin taaskord avada pika positsiooni, mis ei toonud oodatud tulemust ning sulgesin tehingu. Selle tulemusena olid need kaks tehingut toonud mulle miinust 80 punkti jagu. USD/CAD valuutapaari kurss hakkas liikuma alla ja päris õhtul tekkis soodne ostu võimalus hinnal 1.2670. 50% tagasitõmmet viimasest kasvust. Teostasin ostutehingu ja jätsin selle avatuks. EUR/GBP tehing liikus vastavalt planeeritule ja enne vastupanupunkti läbilöögini jõudmist otsustasin juurde avada veel ühe ostutehingu. Läbilöök tuli ja kahe tehinguga kogusin kokku 54 punkti, mis on antud valuutapaari puhul väga hea tulemus.

10.11.2017

Päev kujunes rahulikuks ning USD/CAD valuutapaariga suuremaid hinnaliikumisi ei toimunud ning päeva lõppedes olin antud tehinguga kasumis. Jätsin tehingu ka nädalavahetuseks avatuks ning lisaks tegin hea müügitehingu valuutapaariga AUD/CAD. Tehingu teostasin hinnal 0.7660 ning lisasin alguses ka Stop-Loss tehingukorralduse hinnal 0.77, millega hiljem hakkasin vaikselt alla poole liikuma.

13.11.2017

Tulenevalt nädala alguses välja tulnud uudistega, mis puudutasid EUR/GBP-d, teostasin mõningaid müügitehingud hommikul ja hakkasin ootama valuutapaari liikumist 1.30 tasemest alla poole. Tegin ostutehinguid EUR/GBP-ga hinnal 0.8887 ja lisasin juurde veel tehingu, kui hind oli jõudnud 0.8917 tasemeni. Plaanis olid hoida antud tehinguid avatuna, kuni hind jõuab tasemeni 0.8960. AUD/USD hind hakkas samuti rahulikult alla poole liikuma ja avasin juurde müügitehingu hinnaga 0.7635. Lootsin, et hind jõuab tasemeni 0.7635 ja saan tehingu õhtu lõpuks sulgeda. Õhtu saabudes hakkas hind alla liikuma, kuid kuna ei saanud hiliste õhtutundideni arvuti taga viibida, siis sulgesin tehingu tasemel 0.7625 hinnaga. Tehingu valuutapaariga USD/CAD sulgesin samuti hinnaga 1.2720 ning otsustasin, et edasi kauplen antud paariga alles peale korrektsiooni.

14.11.2017

Terve nädala olin jälginud WTI (nafta) hinda. Oli märgata „koridori liikumist", kuid seejärel oli märgata hinna alanemist ja teostasin müügitehingu hinnaga 56.47 ning hoidsin seda avatuna paar tundi. Tehing jäi avatuks kuni kella 17.00-ni ja sulgesin selle hinnaga 56.09. Samuti teostasin müügitehingu kullaga, millele lisasin ka Stop-Loss taseme hinnal 1280. Turg tegi muutuseid 5 minuti jooksul ning juba oligi tehing määratud Stop-Loss tasemel sulgunud. Avasin veel ostutehingu valuutapaariga USD/CAD, kuna korrektsioon oli toimunud ja seadistasin ka Stop-Loss taseme hinnal 1.2690. Lisaks teostasin müügitehingu paariga NZD/USD, mis sulgus Stop-Loss tasemel hinnaga 0.06925.

Avatud oli ka GBP/USD müügitehing, kuid USA maksureformid lükkusid edasi ja see tõi endaga kaasa USD nõrgenemise EUR ja GBP suhtes. Hetkel tehingud miinuses, kuid kokkuvõtlikult konto on kasumis.


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.