Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Kuidas alustada kauplemist väikese summaga

September 26, 2017 15:57

Erinevalt börsisisesest turust, kus kauplemise alustamiseks tuleb sisse maksta märkimisväärne summa, saab börsivälisel turul Forex`i ja CFD-dega kauplemist alustada väiksema sissemaksega. See on hea uudis kogemusteta kauplejatele, kes tunnevad huvi finantsturgude vastu, kuid kauplemisega alustamiseks puudub neil julgus võtta riske ja deponeerida suurt summat raha. Kui arvate, et kauplemine nõuab kuue kohalist pangaarvet, siis eksite ning kauplemisega saab alustada ka varem. Kindlasti ei tasu unustada, et minimaalne sissemakse ja kauplemiskontol olev tagatis sõltub Teie lõppeesmärkidest.

Minimaalne nõutav tagatis

Enamasti jääb maaklerite poolt kindlaks määratud minimaalne nõutav sissemakse vahemikku $100-250.*

Meeles tasub pidada, et Teie esimene sissemakse suurus määrab paljuski eeldatava kasumi suuruse. Kauplemise alustamine $100 seda märkimisväärset tulu ei garanteeri. Olge oma otsuste tegemisel realistlik ning kindlasti ärge riskige rahaga, mille kaotust Te endale lubada ei saa, sest kauplemine on spekulatiivse iseloomuga ning sellega kaasnevad riskid.

*Admiral Markets`is on minimaalne nõutav sissemakse kauplemiskontole $200 või ekvavilent teises valuutas.

Seadke riskijuhtimine prioriteediks

Kasumi teenimise võimalused on alati võrdelised riskiga.

Börsivälisel turul kauplemisega kaasneb palju riske, kuid samuti on mitmeid võimalusi nende maandamiseks. Näiteks peaks kaupleja alati ette ära otsustama, kui suure summaga ta ühe tehingu kohta riskib.

Kuidas kaubelda seda juhist järgides? Kui paljuga riskida? Üldiselt kasutatakse 1% oma kontojäägist ühe tehingu kohta ning maksimaalne piir on 2%. Kõiki tehinguid arvesse võttes võib 5-7% kapitalist olla tehingute all kinni. Selline ettevaatlik rahajuhtimine jätab Teile mõningase eksimisruumi börsivälisel turul kauplemise vigade jaoks, mida Te paratamatult teete, lihtsalt osana õpinguprotsessist.

Pidage meeles - Teile on alati võimalik harjutada kauplemist riskivabalt tasuta demokontol, mis annab võimaluse kauplemisstrateegia väljakujundamiseks.
Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.