76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Litecoini poolitamine tõi kaasa 370%-lise kasvu! Kas tõus jätkub?

Juuli 12, 2019 16:41

2018. aasta oli krüptovaluutade jaoks väga murettekitav periood - turg kaotas enam kui 770 miljardit dollarit. Käesoleval aastal on peamised krüptovaluutad aga oma populaarsuse taastanud ja seda suuresti tänu olulistele sündmustele nagu poolitamised (halving). Üheks juhtivaks krüptovaluutaks sel aastal aga ei ole mitte Bitcoin. Tänavu on Litecoin teinud 370%-lise tõusu ning mitmete analüütikute sõnul on see alles algus.

Trading Litecoin CFD

Käesolevas artiklis selgitame, mis on Litecoini poolitamine, miks on krüptovaluutadega kauplejad sellest sündmusest nii elevil ja kuidas teie saaksite sellest ajaloolisest sündmusest osa võtta juba täna!

Litecoini poolitamine

Märkige oma kalendrisse ära kuupäev 5. august 2019. Sel päeval poolitub Litecoini ploki kaevandamise tasu. See tähendab seda, et Litecoini kaevandajad saavad mündi ühe ploki kaevandamise eest tasuks 25 asemel 12,5 Litecoini.

Poolitamine leiab aset iga 840 000 ploki järel, mis juhtub umbes iga 4 aasta tagant. Viimase Litecoini poolitamise järel kasvas mündi väärtus 60% võrreldes eelneva kolme kuuga.

Teooria seisneb selles, et Litecoinide pakkumise kärpimine suurendab hinda, säilitades samal ajal mündi väärtuse. Lähitulevikus aset leidev poolitamine on Litecoini hinna kõrgustesse viinud, nagu järgnevalt näeme.

Kuidas kaubelda Litecoini poolitamist

Üks põhjustest, miks kauplejatele meeldib krüptovaluutadega kaubelda, on suured hinnakõikumised ja volatiilsus. Sellele saab kinnitust vaadates Litecoini/USD nädalagraafikut:

litecoin admiral markets

Allikas: Admiral Markets MT5 Supreme Edition, LTCEUR, nädalagraafik - andmevahemik: 23.10.2011 - 3.07. 2019, väljavõte 3.07.2019 kell 12:01 BST. Märkus: minevikus toimunud turukäitumine ei ole usaldusväärne näitaja tulevaste tulemuste ennustamiseks.

Kuna Litecoini kauplemisega on nüüdseks seotud rohkem osalisi, on turu volatiilsus kasvanud. Läheneva poolitamise ootuses on mõned kauplejad ja investorid ennast sündmuseks ette valmistanud, tekitades Litecoini 370%-lise hinnatõusu. LTCUSD graafik näitab viimase aja nõudlust täpsemalt:

litecoin admiral markets

Allikas: Admiral Markets MT5 Supreme Edition, LTCEUR, päevagraafik - andmevahemik: 3.12.2018 - 3.07. 2019, väljavõte 3.07.2019 kell 12:06 BST. Märkus: minevikus toimunud turukäitumine ei ole usaldusväärne näitaja tulevaste tulemuste ennustamiseks.

Ülaltoodud graafik näitab LTCUSD CFD päevast hinnakujunemist. Krüptovaluutade CFD-d (hinnavahelepingud) võimaldavad kauplejatel spekuleerida krüptovaluuta hinnaga ilma alusvara (münti) omamata. Selline spekulatsioonivorm võimaldab kauplejatel turule siseneda nii lühikeste kui pikkade positsioonidega.

Krüptovaluutadega, millega kaubeldakse euro vastu, näiteks LTCEUR, saab kaubelda ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Allpool toodud LTCEUR graafik on üsna sarnane ülaltoodud LTCUSD graafikuga, mis tähendab, et kauplejad saavad mõlemal juhul kasutada samu tehnilise analüüsi tööriistu.

litecoin admiral markets

Allikas: Admiral Markets MT5 Supreme Edition, LTCEUR, päevagraafik - andmevahemik: 3.12.2018 - 3.07. 2019, väljavõte 3.07.2019 kell 12:10 BST. Märkus: minevikus toimunud turukäitumine ei ole usaldusväärne näitaja tulevaste tulemuste ennustamiseks.

Ülaloleval LTCEUR CFD päevagraafiku näitab punane joon 50-päeva libiseva keskmise hinda. See indikaator on Admiral Marketsi MetaTraderi kauplemisplatvormil tasuta kättesaadav ja selle funktsioon on aidata tuvastada turu trende.

Näeme libiseva keskmise joont tõusmas ja seega võib öelda, et üldiselt on turg tõusvas trendis - ostetakse rohkem kui müüakse.

 • Kui hind püsib libiseva keskmise joonest kõrgemal, kontrollivad turgu ostjad. Leidke võimalusi pikkade positsioonide avamiseks.
 • Kui hind murrab libiseva keskmise joonest alla, võivad turul kontrolli haarata müüjad. Otsige võimalusi lühikeste positsioonide avamiseks.

Krüptovaluutade CFD-dega kauplemine

Krüptovaluutade CFD-d võimaldavad kauplejatel spekuleerida krüptovaluuta hinnaga ilma alusvara omamata.

Tänu sellele saavad professionaalsed kauplejad krüptovaluuta/euro paaridega kaubelda ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Samuti on krüptovaluutade CFD-de puhul võimalik avada nii nii pikki kui lühikesi positsioone ilma reaalset krüptovara omamata.

Te saate kaubelda LTCUSD, LTCEUR, LTCBTC, BTCEUR, ETHEUR ja paljude teiste paaride CFD-dega! Kauplemiskonto avamiseks klikkige alloleval bänneril!

alusta kauplemist

TEAVE ANALÜÜTILISTE MATERJALIDE KOHTA

Käesolev teave väljendab täiendavat informatsiooni kõikide analüüside, prognooside, ennustuste ning mis tahes teiste sarnaste hinnangute või informatsiooni kohta (edaspidi „Analüüs"), mis on avalikustatud Admiral Marketsi veebilehel. Enne investeerimisotsuse tegemist palume Teil pöörata tähelepanu alljärgnevale:

 1. Analüüsis avaldatav teave on informatiivse iseloomuga ega ole käsitatav investeerimisalase nõustamise või investeerimissoovitusena.
 2. Iga investeerimisalase otsuse näol on tegemist kliendi isikliku otsusega ning Admiral Markets ei vastuta otsusest tekkinud kahju eest, olenemata sellest, kas otsuse tegemisel on tuginetud Analüüsis esitatud teabele või mitte.
 3. Iga Analüüs on koostatud Admiral Marketsi analüütiku poolt (edaspidi „Autor"), tuginedes Autori isiklikele hinnangutele.
 4. Klientide huvide kaitsmiseks ning Analüüsi objektiivsuse kahjustamise vältimiseks on Admiral Markets kehtestanud vastavad sisekorrad huvide konfliktide tuvastamiseks ning käitlemiseks.
 5. Kuigi kasutusele on võetud kõik mõistlikud meetmed tagamaks, et Analüüsi allikad oleksid usaldusväärsed ning sisalduv informatsioon oleks esitatud võimalikult arusaadavalt, õigeaegselt, täpselt ning täielikult, ei garanteeri Admiral Markets Analüüsis sisalduva teabe täpsust või täielikkust.
 6. Analüüsis avaldatud teave ei tähenda Admiral Marketsi poolset otsest või kaudset lubadust, garantiid või viidet, et klient saab esitatud strateegiatest kasu või et kahju tekkimise võimalus on mingil viisil või määral piiratud.
 7. Analüüsis avaldatud teave finantsinstrumentide varasema või modelleeritud tootluse kohta ei tähenda Admiral Marketsi poolset otsest või kaudset lubadust, garantiid või viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Finantsinstrumendi väärtus võib nii kasvada kui kahaneda ning vara väärtuse säilimine ei ole garanteeritud.
 8. Analüüsis sisalduvatele prognoosidele võivad kohalduda täiendavad teenustasud, maksud või muud tasud, sõltuvalt Analüüsis avaldatud teabe subjektist. Admiral Marketsi teenustele kohalduv hinnakiri on avalikult kättesaadav Admiral Marketsi veebilehel.
 9. Võimendust kasutavad finantsinstrumendid, nagu nt kauplemine valuutadega ja hinnavahelepingutega (Forex'i ning CFD'dega), võivad olla väga spekulatiivse iseloomuga ning tuua kaasa nii kahju kui kasu. Enne kauplemistegevustest osavõtmist veendu, et oled aru saanud kaasnevatest riskidest.