Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Millise instrumendiga kaubelda?

Oktoober 10, 2017 15:04

Kui olete arvesse võtnud kõik plussid ja miinused ning otsustanud kauplemisega algust teha, siis enne finantsturgude labürintidesse sisenemist peaksite valima instrumendi(d), millega kaubelda. Kõige populaarsemad finantsinstrumendid hetkel on valuutapaar EUR/USD, kulla ja nafta CFD-d ning indeks DAX30 CFD.

Tutvustame Teile eelmainitud instrumente pisut lähemalt!

EUR/USD

EUR/USD-d võib pidada kõige populaarsemaks valuutapaariks, millel on kõige väiksem kursivahe tänapäeva Forex maaklerite maailmas ning parim selle valuutapaari puhul on asjaolu, et see ei ole liiga volatiilne. Kui Te ei soovi võtta liiga suuri riske, siis võite valida just antud instrumendi kauplemiseks. Selle valuutapaari kohta leiate ka suurel hulgal teavet, mis võib aidata vältida algajatele iseloomulike vigade tegemist.

KULD

Kuld on maailma populaarseim kaubeldav väärismetall. Admiral Markets`is on võimalik kaubelda kulla CFD-ga, mille keskmine kursivahe on 16-26 punkti peamistel kauplemisaegade ja millele ei lisandu komisjonitasusid.

NAFTA

Toornafta on paljude maailma aktsiaturgude nimekirjas ning barreli hind on tavapäraselt USA dollarites. Tänapäeva naftaturg on paindlik, mis tähendab, et kui soovite kaubelda toornaftaga, siis soovitame instrumendiks valida just toornafta futuuride CFD-d.

DAX 30

DAX 30 on indeks, mis koosneb 30-st Saksamaa suurimast ettevõttest. Admiral Markets`is on Teil võimalik kaubelda antud indeksi CFD-ga parimatel tingimustel keskmise kursivahega peamistel kauplemisaegadel vaid 0.8 punkti.

Instrumentide valimiseks ja kauplemise harjutamiseks soovitame avada demokonto. Miks on demokontol kauplemine kasulik? Sest see annab võimaluse harjutada kauplemist riskivabalt reaalsetes turutingimustes.

Riskivaba kauplemine


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.