Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Näpunäiteid jõulude ajal kauplemiseks

November 28, 2017 11:54

Pühade lähenedes on ka kauplejate mõtted mujal, mida mõjutavad nii aastalõpu pidustused, armastatud inimestele kingituste ostmine või unistatakse eelseisvast puhkusest. Noh… see kõik käib asja juurde! On olnud pikk aasta ja miks mitte vaadata tagasi möödunule, juua pisut munalikööri ja avada jõulukingitusi?


Teil on võimalus seda teha! Kuid Te võite olla ka üks nendest kauplejatest, kellel ei saa kunagi küllalt finantsturgudest ning püüate pigistada viimast, avades veel tehinguid ja teenida võimalikke punkte pühade ajal. Sellistele kauplejatele peame meelde tuletama, et pühade ajal kauplemisega kaasneb volatiilsus, millega tuleb kindlasti arvestada.

Kuidas tulla toime pühade eelse volatiilsusega?

Enne jõule võivad finantsturud olla pisut rahulikumad. See on kasulik ka kauplejatele, sest hinnakõikumised on väiksemad ning sellest tulenevalt ka tehniliselt täpsemad. Volatiilsust ei ole võimalik ette ennustada. See võib põhjustada hinnaliikumistes nii tõusu- kui ka langustrendi vaheldumisi. Volatiilsusest tingitund hinnaliikumised ja muutused annavad meile erinevaid vihjeid selle kohta, kuidas kaubelda.

Sellest tulenevalt peaksite valima kauplemisstrateegiad, mis toimiksid nii madala kui ka kõrge volatiilsustasemega ja sobiksid pühade eelseks kauplemiseks.

Nii november kui ka detsember võivad olla suurepärased kuud kauplemiseks, sest:

 • Esineb rohkem võimalusi kasumlikeks tehinguteks
 • Esinevad trendid
 • Toimub turuväline korrelatsioon.

Kõrge kasumlikkus toob üldjuhul endaga kaasa ka suurema volatiilsuse. Ja see on loodud suurte tegijate poolt (tark raha). Tulenevalt sellest lihtsast faktist, võib arukate rahaliste vahenditega olla kauplemises kasumlik. Nii päevased/nädalased/kuised tehingud võivad olla soodsad, kui teostada õigeid otsuseid ja analüüsida turge.

Päevakauplemise korral kujunevad trendid esimese kolme tunni jooksul peamistel kauplemissessioonide ajal - London, New York ja Tokyo. Olles õigel ajal õiges kohas, võite saavutada parima tulemuse vaid ühe tehinguga. Koos soodsa võimalusega kasumlikeks tehinguteks nii novembris kui ka detsembris, võite muuta oma jõulud õnnelikumaks kui eales varem. Sellest tulenevalt võite proovida just päevakauplemist, kasutades selleks kõiki võimalikke lisaseadistusi.

Turusisest korrelatsiooni esineb jeeniga ristuvate instrumentidega nagu Nikkei, DAX ja SP500. JPY on seotud nii riskide kui riskide maandamisega riskantsetes varaklassides nagu aktsiad ja toorained. Selle tulemusena on JPY üsna volatiilne, mis muudab selle valuuta hästi kaubeldavaks. Jaapani madalad intressimäärad, panevad kauplejaid seda valuutat kauplema ja sellega tõstetakse ka volatiilsust.

Jõulud saabuvad varakult Admiral Markets`iga!

Suurepärane uudis! Alates 21. novembrist kuni 22. novembrini 2017 - Admiral Markets pakub kursivahede tagasimakset 15-le kõige enam kaubeldavale instrumendile. Kampaanias osalemiseks:

 1. Valige kolm instrumenti ja taodelge kampaanias osalemist;
 2. Saage täiendav informatsioon ja alustage kauplemist;
 3. Jälgige kampaania tingimusi ning teenige kursivahede tagasimaksetelt!

Täiendava informatsiooni saamiseks külastage kampaania kodulehekülge.

Millist strateegiat kasutada jõulude ajal kauplemisel?

Jõulude ajal kauplemisel võiksite kaaluda järgmise kahe kauplemisstrateegia kasutamist.

Esimene neist on madala ja teine kõrgema volatiilsuse strateegia, kuid mõlemad sobivad jõulude ajal kauplemiseks. Pidage meeles, et mõlemad strateegiad sobivad nii MetaTrader 4 kui ka 5 kauplemisplatvormide kasutajatele.

Mõlemad strateegiad sobivad ka kõige populaarsemate instrumentidega kauplemiseks, mis on esindatud ka meie kampaanias "Jõulud saabuvad varakult koos Admiral Markets`iga".

Valuutapaar

Sularaha indeksi CFD

Tooraine CFD

AUD/USD - Austraalia dollar vs USA dollar

DAX30 - DAX30 indeksi CFD, cash (EUR)

GOLD - Gold Spot (100 oz) vs USA dollar CFD

EUR/GBP - Euro vs Suurbritannia nale

DJI30 - Dow Jones indeksi CFD, cash (USD)

BRENT - BRENT Crude Oil Spot (100 barrelit) CFD, USD

EUR/JPY - Euro vs Jaapani jeen


WTI - WTI Crude Oil Spot (100 barrelit) CFD, USD

EUR/USD - Euro vs USA dollarGBP/AUD - Suurbritannia nael vs Austraalia dollarGBP/JPY - Suurbritannia nael vs Jaapani jeenGBP/USD - Suurbritannia nael vs USA dollarNZD/USD - Uus-Meremaa dollar vs USA dollarUSD/CAD - USA dollar vs. Kanada dollarUSD/JPY - USA dollar vs. Jaapani jeen1.Madala volatiilsuse strateegia

Madala volatiilsuse strateegia on sobilik kauplemiseks, kui turg jõulude ajal on rahulik.

Graafik: Tulpgraafik

Indikaatorid: ADX (14) ja Admiral Pivot (H1)

Tuleb kontrollida, kas turg on ülekoormatud või mitte. Peamiseks põhimõtteks on võimalikult madala hinnaga osta ja kõrge hinnaga müüa. Esmalt tuleb määrata, kas hind on madal või ei.

Turule sisenemine ( kui hind on madal ): 3 järjestikku uut miinimumi ( 3 Lower Lows )
Turule sisenemine ( kui hind on kõrge ): 3 järjestikku uut maksimumi ( 3 Higher Highs)

Ajavahemik: M15

ADX peaks olema väiksem tasemest 25 ja madalamal, kui see oli 3 küünalt tagasi.

Pikad positsioonid: ADX peaks olema väiksem tasemest 25 ja madalamal, kui see oli 3 küünalt tagasi. Hind peaks olema saavutanud 3 järjestikku uut miinimumi. Ostke 3-dal miinimumil ükskõik, millisel Admiral Pivot toetustasemel.

Lühikesed positsioonid: ADX peaks olema väiksem tasemest 25 ja madalamal, kui see oli 3 küünalt tagasi. Hind peaks olema saavutanud 3 järjestikku uut maksimumi. Müüge 3-dal maksimumil ükskõik, millisel Admiral Pivot vastupanutasemel.

Hinnasiht: Kolmanda küünla sulgumine pärast tehingu avamist või järgmine Admiral H1 Pivot tase..

Stop loss: 3-4 punkti kõrgemal või madalamal kui viimase svingi maksimum/miinimum.

Maksimaalne Stop Loss: Mitte rohkem kui 12 punkti + kursivahe.

Allikas: EUR/USD M15, Nov 2017, Admiral Markets MT4SE

2. Kõrge volatiilsuse strateegia

Jõuluhooajal ei pruugi turud olla alati stabiilsed ja peaksite olema valmis ka üllatusteks. Sel põhjusel võib esineda kõrgem volatiilsus ja Nenad Kerkez`i strateegia võib osutuda väga kasulikuks.

Graafik: Küünalgraafik

Indikaatorid: hinnaliikumistel põhinevad

Kauplejad peaksid otsima üles Marubozu küünalde konfiguartsioonid.

Allikas: Nenad Kerkez T

Allikas: Nenad Kerkez T

Ajavahemik: H1 ja H4

Marubozu küünal võib olla nii tõusev kui langev. Tõusev Marubozu küünal viitab tugevale ostuhuvile toetus- või vastupanutaseme läbimurdepunktis. Langev Marubozu küünal viitab tavaliselt müügipositsioonidele vastupanutasemetel või toetustasemete läbimurdepunktides.

Pikad positsioonid: Kui tõusev Marubozu küünal on tuvastatud, peavad kauplejad joonistama Fibonacci korrektsioonitasemed alates Marobozu küünla miinimumist kuni tipuni, sealhulgas ka järgmine küünal, kui selle maksimum oli Marobozu küünlast kõrgemal. Sisenemised on jagatud mitmele erinevale tasemele - 61.8, 78.6 ja 88.6.

Lühikesed positsioonid: Kui tõusev Marubozu küünal on tuvastatud, peavad kauplejad joonistama Fibonacci korrektsioonitasemed alates Marubozu küünla tipust kuni miinimumini, sealhulgas ka järgmine küünal, kui selle miinimum oli Marubozu küünlast madalamal. Sisenemised on jagatud mitmele erinevale tasemele - 61.8, 78.6 ja 88.6.

Allikas: USD/JPY H1, Nov 2017, Admiral Markets MT4SEAllikas: EUR/USD H4, Jun-July 2017, Admiral Markets MT4SE

Antud video (inglise keeles) selgitab strateegiat:

MetaTrader 4 & 5 Supreme Edition

Kogenud kauplejad, kes otsivad parimat kauplemisplatvormi nii antud kampaania raames kui ka tulevikus, ei pea seda kaugelt otsima – meie lisarakendus Supreme Edition on mõeldud nii MT4 kui ka 5 platvormidele. See lisarakendus võimaldab kasutada üle 60 erineva funktsiooni, mis viib kauplemise uuele tasemele. Proovige seda juba täna tasuta!

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.