Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Professionaalse kaupleja esimene päev 1000€ reaalsel kontol

November 03, 2017 17:03

26.10. 2017 reaalsel kauplemiskontol kauplemise 1. päev

Täna avati nii minule kui ka Helenile Admiral Marketsi poolt reaalsed kauplemiskontod algdeposiidiga 1000 eurot. Turgudel oli oodata suurt volatiilsust seoses Euroopa Keskpanga pressikonverentsiga. Tähelepanu ei olnud mitte pööratud sellele, kui palju vähenevad QE-d, vaid kui kaua see veel kestab. Esialgu planeerisin teostada tehingu EUR/USD valuutapaariga peale otsustavat kõnet, ent Dragh otsustas edasi minna ootamatu stsenaariumiga - QE kestab kuni 2018. aasta septembrini ja kui vaja, siis kauemgi veel. Ootamatu! Turg reageeris antud uudisele väga tugeva langusega ning otsustasin sellega kaasa mitte minna. Teostan tehinguid volatiilsetel aegadel harva ja sellest tulenevalt ma esimesel päeval uuel kontol tehinguid ei teostanud.

27.10. 2017 reaalsel kauplemiskontol kauplemise 2. päev

On reede ja tulenevalt minu kauplemisstrateegiast on see päev, kus ma üldiselt tehinguid ei ava, et nädalavahetusteks tehinguid mitte avatuks jätta. Päev oli turul rahulik ja otsustasin ka tehinguid mitte avada. Kaks päeva ilma ühtegi tehingut avamata! Pidage meeles, kauplema peab siis, kui Teie kauplemisstrateegia järgi on tulnud selleks sobilik moment. Lihtsalt tehinguid avada avamise pärast ei ole mõtet ning see on aja ja teine kord ka raha raiskamine.

30.10.2017 reaalsel kauplemiskontol kauplemise 3. päev

Nädalavahetusel tegin pisut kodutööd, lugedes uudiseid ja uurides turge ning juba esmaspäeval saingi avada esimesed tehingud. Selle nädalal on fookuses GBP. Kauplejad ootavad neljapäeval, 02.11.2017, intressimäärade tõusu 0,25% kuni 0,50 %, ent tänase päeva turuseis ei soosinud kohe hommikul naelaga tehinguid tegema. Pärastlõunaks olukord muutus. Otsustasin käe valgeks teha! Kõige parema tulemuse tehingute tegemisel andis valuutapaar GBP/USD ning sellele järgnes EUR/USD. Teostasin kokku 5 tehingut, millest vaid ühega kasumit ei teeninud. Kasumita jäi tehing, mille teostasin WTI CFD-ga (naftaga) ja ka kahjum jäi antud tehinguga tulemata, sest tunni aja jooksul instrument kuskile poole ei liikunud.

Teenitud kasum 31,98 EUR.

31.10.2017 reaalsel kauplemiskontol kauplemise 4. päev

Kohe hommikul oli minu jaoks pilt selge, milliste instrumentidega tehinguid teostan. Nendeks instrumentideks osutusid GBP/USD, GBP/JPY ning WTI ja tehingud jätsin avatuks terveks päevaks. Kuna õhtul toimus Admiral Marketsis kauplemiskoolitus, siis enne selle algust, otsustasin tehingud sulgeda. Nii nagu eile, jäi WTI CFD-ga teostatud tehing nulli, kuid GBP tehingud teenisid kasumit, 111, 43 eurot. Kuna teostasin veel enne päeva lõppu tehingu NZD/USD-ga, mis liikus vastassuunas, pidin fikseerima ka väikse kahjumi.


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.