Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Laineanalüüs

Laineanalüüs 24.05.2018


GBP/USD valuutapaar on lõpetanud esimese päeva laine. Korretsioon on alles algamas. Milline tuleb korrektsiooni struktuur ja kui kõrgele paar korrigeerib, on vara arvata. Päev graafikul on käimas teine laine.

AUD/nzd valuutapaar on kasvavas trendis. Päevagraafikul on kä

...

Tutvu lähemalt


Laineanalüüs 22.05.2018


EUR/USD valuutapaar on vaadeldud variandis lõpetanud suure esimese nädala korrektsioonilise A jalga. Päevagraafikul on olemas kolm lainet ja H4 graafikul on olemas viis lainet koos. Paaris on oodata nüüd liikumist üles.

USD/CAD ei ole veel lõpetanud korrektsiooni teises

...

Tutvu lähemalt


Laineanalüüs 15.05.2018


EUR/USD valuutapaar on lõpetanud suure kolmanda laine alla suuremas päeva ja nädala korrektsioonilises liikumises. Hetkel on käimas neljas laine H4 graafikul üles kuni ca 1,2050. Sealt on oodata viimast langust alla, kus peaks lõppema A nädala laine.

GBP/USD valuutapaar ...

Tutvu lähemalt


Laineanalüüs 10.05.2018


USD/CAD valuutapaar on üle vaadatud. Kogu esimene H4 laine lõppes alles sel nädalal. Hetkel on käimas korrektsioon teises H4 laines, mis peaks liikuma ca 1,27 peale. Sealt on oodata uut kasvavat lainet.

AUD/NZD valuutaapaar tegi irregulaarse korrektsiooni teises päeva la

...

Tutvu lähemalt


Laineanalüüs 08.05.2018


EUR/USD valuutapaar on lõpetamas kolmanndat lainet H4 graafikul, kuhu mahtus sisse väga pikk liikumine. Täna/homme on oodata korrektsiooni langust neljandas H4 laines. Päevagraafikul on käimas kolmas korretksiooniline osa. Paar on korrektsioonilises liikumises ka nädala

...

Tutvu lähemalt