Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Krüptovaluutad

Tutvuge põneva ja pidevalt muutuva krüptovaluutade maailmaga. Lugege populaarseimate krüptorahade kohta, sealhulgas Bitcoin, Monero, Dash ja Ripple. Õppige kauplema krüptovaluutade CFD-dega!

Mis on Bitcoin ja kuidas kaubelda Bitcoini CFD-dega

Bitcoiniga kauplemine on tõusutrendis - See on ainulaadne võimalus lugeda Bitcoini kauplemisstrateegiate kohta. Leidke oma küsimustele vastused!

Mis on Ethereum?

Ethereum (ETH) on plokiahela tehnoloogial põhinev avatud tarkvara platvorm, mis võimaldab arendajatel ehitada ja turule lasta detsentraliseeritud rakendusi.

Bitcoin halving - Bitcoini poolitamine ja kuidas seda kaubelda

Bitcoin halving ehk Bitcoini pooliamine (inglise keeles halving ✅) tähendab, et krüptoraha tootmine väheneb 50% võrra. Lugege edasi, et teada saada täpsemalt!

Kuidas osta Litecoini ja kaubelda selle CFD-dega?

Kuidas kaubelda Litecoini CFD-dega? Litecoin on kaubeldav USD-ga ja selle krüptopaari nimetus on LTC/USD. Artiklis võtame vaatluse alla kõik Litecoiniga seonduva.

Mis on Dash?

Lugege, millised on Dashi eelised teiste krüptovaluutade ees, kuidas Dashi hind liigub, kuidas toimub uute müntide loomine jpm.

Mis on Monero?

Monero (XMR) on krüptovaluuta, mis loodi 2014. aastal ja mis pakub parimaid eeliseid konfidentsiaalsuse osas. See artikkel tutvustab põhi-ideid, omadusi, eelised ja väljakutseid, millega Monero peab silmitsi seisma konkurentidest tulvil krüptovaluuta turul.

Mis on ZCash?

Mis on ZCash?

Kuidas kaubelda Bitcoin Cash CFD-dega?

Bitcoin Cashi CFD-dega kauplemine ei erine märkimisväärselt kauplemisest muude valuutapaaride, kaupade või CFD-dega. Kuidas kaubelda Bitcoin Cash CFD-dega

Kuidas kaubelda Ripple CFD-dega?

Täna vaatleme üksikasjalikumalt, kuidas kaubelda paariga Ripple vs USA dollar, arutleme tööriistade, instrumentide ja kauplemisplaanide ideede üle.

Kuidas kaubelda Etheri CFD-dega?

Kuidas kaubelda Etheri CFD-dega?