Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve efsa fca

Mis on Ethereum?

Ethereum (ETH) on plokiahela tehnoloogial põhinev avatud tarkvara platvorm, mis võimaldab arendajatel ehitada ja turule lasta detsentraliseeritud rakendusi. Tegelikult tähendab see palju enamat kui krüptovaluuta, see on vaid üks osa Ethereumi pakkumisest.

Seega on see siis nagu Bitcoin? Vastus on jah ja ei. Nende kahe ühisosaks on asjaolu, et need on ehitatud jagatud avaliku võrgu tehnoloogiat kasutades, mida tuntakse plokiahelana, kuid siin nende sarnasus ka lõpeb. Bitcoin pakub ühte rakendust – partnervõrgustikuga (peer-to-peer) elektroonilist valuutasüsteemi, mis võimaldab online-makseid. Põhimõtteliselt on see valuuta oma puhtaimal kujul. Kui Bitcoin kasutab plokiahela tehnoloogiat Bitcoinsi omanike üle arvestuse pidamiseks, siis Ethereum kasutab plokiahelat peaaegu mistahes detsentraliseeritud rakenduse käitamise platvormina. Bloomberg on kirjeldanud seda kui „jagatud tarkvara, mis on kõigile kasutamiseks, kuid siiski võltsimiskindel." 1 Seega, võimalused on tõepoolest piiramatud!

Kui te seda juba varem ei teadnud, siis nüüd on võimalik Ethereumi rahaga kaubelda − Ether (ETHUSD) − Admiral Marketsi riskivabal demokontol! Proovige seda juba täna …

Kust Ethereum pärineb ja kes selle leiutas?

Ethereumi esialgne looja aastal 2013 on Vitalik Buterin, krüptovaluuta uurija ja programmeerija, kes varem töötas Bitcoini heaks. 2014. aastal toimunud online-ühisrahastus moodustas põhiosa uue platvormi rahastamiseks. Süsteem hakkas toimima 30. juulil 2015, kui eelmüügiks oli loodud 11,5 miljonit „münti".

Kuidas Ethereum töötab?

Ethereumi plokiahelas ei „kaevandata" Bitcoine, vaid selle kasutajad töötavad „Etherite" teenimiseks. See on teatavat tüüpi krüptoraha, mis hoiab käigus laiemat võrgustikku, olles sealjuures ka kaubeldav krüptovaluuta. Etherit kasutavad ka arendajad, et maksta Ethereumi võrgustiku teenuste eest.

Mis on plokiahela tehnoloogia?

Plokiahel on avalik raamatupidamise pearaamat, milles peetakse arvet kõikide tehingute üle, mis vastavas võrgustikus kunagi on tehtud. Seda täiendatakse pidevalt, kui plokid on „valminud". Plokke lisatakse plokiahelasse kronoloogilises järjekorras. Iga vastavasse võrgustikku (nt Ethereum või Bitcoin) ühendatud arvuti saab plokiahela koopia, mis võrgustikuga ühinemisel automaatselt alla laetakse.

Plokiahelas on paljudel inimestel võimalik teha sissekandeid ja kasutajate kogukond saab kontrollida, kuidas talletatud teavet muudetakse ja uuendatakse. Selles mõttes sarnaneb see pisut Vikipeediaga. Iga sissekanne laetakse üles, seejärel toimetatakse, selles sisalduvat teavet ei kontrolli ainult üks inimene.

Ethereumi krüptoraha Etheri plokiahel toimib teatavat laadi andmebaasina, milles peetakse arvet kõigi omandite ja tehingute üle, mis tehakse Ethereumi võrgustikus.

Kus saab Etherit kulutada?

Etherit kasutatakse üha enam online-makseteks teatavate kaupade ja teenuste eest Ethereumi võrgustiku keskkonnas.

Etheri hinna ajalugu

Allolevalt graafikult on näha, et alates Ethereumi loomisest aastal 2015, liikus selle krüptoraha Etheri hind esimesel aastal edasi aeglaselt. Aastal 2017 aga muutus siiski kõik. Krüptoraha alustas aastat napi $9.76 tasemel, sellest ajast on hind käinud ka oma ajaloo kõrgeimal $407.10 tasemel, mis tähendab tõusu rohkem kui 5000%2.

Allikas: World Coin Index 4


Miks tõuseb Etheri hind nii kiiresti?

Mis on selle kiire härjaturu trendi põhjus? Jah, vastus on võrdsel määral nii lihtne kui ka keeruline ja see on tingitud investorite kasvanud teadlikkusest.

Kuna avalikkus saab üha enam teadlikumaks krüptovaluutadest nagu Ether ja Bitcoin, siis tõuseb ka huvi. Tõepoolest, Etheri juhtum on isegi huvitavam. Selle hinnas toimus niisugune võimas hüpe peaaegu ainulaadselt, sest see on „nagu" Bitcoin ja investorid tahtsid hüpata paati varakult, kui hinnad olid veel mõõdukalt madalad (kirjutamise ajal oli 1 Bitcoini väärtus umbes $2660!3).

Kas Ether on turvaline? Millised riskid on Etheriga kauplemisel?

Ether on täiesti turvaline. Nagu paljudel teistel Admiral Marketsi poolt pakutavatel instrumentidel, võib ka selle liikumine olla kohati väga volatiilne, mis mõistagi lisab kauplejate silmis sellele põnevust.

Soovitame oma kauplejatele alati kasutada meie volatiilsuse vastase kaitse seadistusi, mis võivad aidata minimeerida kauplemisriski. Samuti julgustame oma kauplejaid õppima, kuidas riske tõhusalt hallata.

Kas te teadsite, et võite nüüd Admiral Markets'is krüptovaluutadega kaubelda! Avasime hiljuti võimaluse kaubelda nelja krüptorahaga demokontol, mis võimaldab teil lihvida oma kauplemisstrateegiaid nende uute ja dünaamiliste instrumentidega. Lisaks Ethereumile pakub Admiral Markets ka Bitcoini, Litecoini ja Ripple'i demokauplemist ning varsti avame kõik neli valuutat tegelikuks kauplemiseks!

Uuendustega kursis olemiseks hoidke silm peal meie järgmistel webinaridel ning vaadake ka vastavaid instrumentide lehekülgi, kus leiate rohkem ekspertanalüüse meie uute krüptovaluutade liikumise kohta!

Viited:

1.Bloomberg

2.CNBC

3.Coinbase

4.World Coin Index

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 77% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.