Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Demo-ja reaalse kauplemiskonto avamine MetaTrader 4 platvormil

Lugemise aeg: 5 minutit

Selles artiklis tutvustame kauplemiskonto avamist MetaTrader 4 kauplemisplatvormil. Vaatleme ka teisi võimalusi, näiteks MetaTrader 4 testkonto avamist ja kuidas tarkvara installida erinevatesse seadmetesse.

MetaTrader 4 kasutamise alustamiseks tuleb avada demo-või reaalne kauplemiskonto ja selleks on vaja läbida kaks etappi. Esimene on MT4 terminali (platvormi) installimine seadmesse ja teine – konto seadistamine.

Konto loomise kohta võite vaadata ka õppevideot meie videokoolitusest Forex 101.

Alustame algusest – vaatleme kõigepealt reaalse kauplemiskonto avamist MetaTrader 4 kauplemisplatvormil.

Kuidas avada reaalne kauplemiskonto MetaTrader 4 platvormil

MT4 platvormil kauplemise alustamiseks on vaja läbi teha need etapid:

 1. Laadige alla MetaTrader 4 tarkvara
 2. Installige tarkvara oma seadmesse
 3. Avage kauplemiskonto maakleri juures
 4. Logige sisse

Vaatleme neid etappe ükshaaval.

metatrader4

MetaTrader 4 allalaadimine

See on lihtne – minge MetaTrader 4 lehele või klikkile ülevaloleval banneril ja valige oma seadmele sobiv tarkvaralahendus. Arvuti jaoks valige kas PC või Macile mõeldud versioon; mobiilseadmete lahendused on Apple või Android seadmetele saadaval vastavalt App Store´s või Google Play Store´s.

MetaTrader 4 installimine

Kui olete MetaTrader 4 oma PC-le alla laadinud, käivitage fail ja järgige instruktsioone. Vaikimisi luuakse teie arvuti ekraanile MetaTrader 4 ikoon ja valitakse programmifailide salvestamise kaust. Soovi korral saate valikuid muuta. Peale installimist avage MT4 topelt hiireklikiga.

Kuidas avada kauplemiskonto MetaTrader 4 platvormil

Nüüdseks on teil MT4 platvorm seadistatud, kuid kauplemiseks on vajalik ühendada see maakleri serveriga. Kauplemisplatvormi sees kontot avada ei saa, seda tuleb teha maakleri kaudu.

Konto avamiseks on kõige lihtsam viis minna registreerimislehele. Teile näidatakse, kuidas luua konto MetaTrader 4 platvormile.

MT4 platvormil valige ülevalt File – Open an Account. Avaneb aken, kus saate teha serveri valiku:

Allikas: MetaTrader 4 platvorm, Jaanuar 2018

Kui olete serveri valinud, klikkige Next ja teile avaneb järgmine aken:

Allikas: MetaTrader 4 platvorm, Jaanuar 2018

Kui valisite New real account, juhatatakse teid eelmainitud registreerimislehele.

Reaalse kauplemiskonto jaoks saadab maakler teile autoriseerimise andmed:

 1. Konto ID
 2. Teie parool
 3. Teie investori parool
 4. Serveri nimetus

Peale kauplemiskonto loomist on järgmine samm kontole sisse logida, sisestades maakleri poolt saadetud andmed.

MetaTrader 4 sisselogimine

Autoriseerimise protsess tähendab kauplemiskonto lisamist MetaTrader 4 platvormile. MT4 sisse logides ühendage terminal maakleri serveriga ja saavutage kontroll oma kauplemiskonto üle.

Kui olete MetaTrader 4 esmakordselt avanud, palutakse teil sisestada konto andmed – konto ID ja parooli. Pange tähele, et küsitake standardset parooli, mitte investori parooli. Kontollige ka, kas olete valinud õige serveri.

Alternatiivina saate sisse logida valides terminali ülevalt File – Log in to Trader Account. Avaneb järgmine aken:

Allikas: MetaTrader 4 platvorm, Jaanuar 2018

Milleks on vajalik investori parool? See võimaldab kontole sisse logida ja vaadelda avatud positsioone, balanssi, reaalajas hindasid; ligipääsu ekspertnõustajatele. Investori parooliga kontole sisse logides kaubelda ei saa.

Investori parool võimaldab kauplejal näidata kellegile teisele, kuidas toimub kauplemine MetaTrader 4 platvormil. Teine variant platvormi toimimist näha on demokontol.

Demokonto ongi parim viis MetaTrader 4 tundmaõppimiseks, kuna kauplemist on võimalik harjutada riskivabalt, pärisraha kaotamata. Kui olete algaja, siis on demokonto suurepärane variant kauplemise alustamiseks, kuni olete valmis kauplemist alustama reaalsel kauplemiskontol. Kui teete demokontol kaubeldes vea, ei pea te muretsema raha kaotuse pärast – kauplemine toimub virtuaalse rahaga.

Demokontol kauplemine on kasulik ka juba kogenud kauplejale, näiteks kui soovite proovida kauplemist mõne uue instrumendiga.

demokonto

Kuidas avada demokonto MetaTader 4 platvormi jaoks

MetaTrader 4 alla laadides tuleb teile tasuta kaasa MetaTrader 4 demokonto, seega eraldi allalaadimist ei ole. Peate vaid läbi tegema autoriseerimise protsessi, see tähendab kontole sisselogimist oma konto ID, parooli ja serveri andmetega.

Soovi korral võite avada rohkem kui ühe demokonto. Kuidas avada demokontot MetaTrader 4-l? Klikkige File – Open an Account, valige demoserver ja klikkige Next. Lõpetuseks valige New Demo Account ja Next. Teise võimalusena saate registreeruda demokonto lehelt.

Nüüd, kui te oskate avada testkontot MetaTrader 4 platvormi jaoks, vaatleme lisavõimalusi, mis võivad teile kasulikud olla.

MetaTrader Supreme Edition

Kui teie eesmärk on MetaTraderil valuutadega kaubelda, kasutades demo-või reaalset kontot, võiksite pilgu heita MetaTrader Supreme Editionile. Seda põhjusel, et MT4 SE parandab oluliselt platvormi kauplemisvõimalusi. MT4 SE on lisarakendus, mis sisaldab väga palju kasulikke indikaatoreid ja muid võimsaid kauplemistööriistu.

metatrader supreme edition

Kuidas teha deposiit MetaTrader 4 kontole

Parim viis MT4 kontole raha kanda on Kaupleja Kabineti kaudu. See on mugav keskkond oma konto haldamiseks ja rahaliste tehingute teostamiseks. Sisse- või väljamaksete tegemiseks logige sisse Kaupleja Kabinetti ja valige Money Operations. Väljamaksete jaoks saate kasutada omal valikul kas pangakontot, Skrilli või Netellerit.

Kuidas MetaTrader 4 kontodel kaubelda

Artiklist saite teada, kuidas avada demo-või reaalne kauplemiskonto MetaTrader 4 jaoks. Kauplemisplatvormi lihtsamaks kasutamiseks soovitame tutvuda ja ära õppida kiirklahvid erinevate funktsioonide kasutamiseks. Kui soovite valuutakauplemise kohta rohkem lugeda, soovitame tutvuda järgmiste artiklitega:

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.